Ray Dolap Aksesuarları

Raydolap Aksesuarları

RAY DOLAP AKSESUARLARI

Yatak odaları evlerinizin en önemli ve bütün günün yorgunluğunu üzerinizden attığınız yerdir. Yoğun bir gün için ise en önemli şeylerden biri kıyafetlerinizdir. Kıyafetleriniz sizi ve kişiliğinizi yansıtır. Peki kıyafetlerinizin ve aksesuarlarınızın muhafazası için seçtiğiniz dolabın ve aksesuarlarının önemini biliyor muydunuz?

Albero Ray Dolap aksesuarları  yeterince stresli olan ev ve iş hayatınızın yoğunluğundan sizi bunları düşünmekten kurtarıyor. Artık kravatınızı nereye asacağınızı , dolabın karanlık yerlerinde kalan kıyafetlerinizi seçmek için bin bir türlü yol denemenize ve kemerlerinizin yerlerini aramak zorunda kalmayacaksınız. Albero Ray Dolap size özel tasarlanan bir çok farklı raylı dolap sistemleriyle hem yerden tasarruf etmenizi sağlarken hem de sunumuyla dikkat çekmektedir. Tabi ki dolapların olduğu kadar içine yaşam tarzınıza göre seçebileceğiniz aksesuarlarıyla da hayatınızı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Ray Dolap aksesuarları

ASANSÖR ASKI:

Asansör askı bugüne kadar yaşadığınız çoğu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Boyunuzun uzanmadığı üst rafları artık yorgan, yastık için kullanmak zorunda değilsiniz. Asansör sistemiyle belli bir seviyeye kadar indirebilir, kıyafetlerinizi sıkıştırmadan kullanabilirsiniz. Üstelik ithal ve yerli üretim olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor sizlere.

PANTOLONLUK:

Pantolonlarınız için özel olarak eklenecek bu aksesuar ile kolaylıkla hangi pantolonu seçeceğinize karar vereceksiniz. Ayrıca askıda kullandığınız pantolonlarınız duruş ve sıkışıklıktan dolayı kırışırken bu sistem ile bu sorunu da ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

IŞIKLI ASKI:

Geniş dolapların en büyük sorunu ışıktır. Özellikle koyu renk kıyafetler az ışık alan yerlerde çok zor seçilirler. Bu da zaman kaybına sebep olur.Seçeceğiniz bu aksesuar ile dolabınızın içini yeterince aydınlatacak böylece zaman kaybı yaşamamış olacaksınız.

METAL SEPET:

Metal sepet sayesinde ayakkabılarınız için yer arama sorununu Albero Ray Dolap sizin için ortadan kaldırıyor. Raylı dolabınızın alanına göre tercih edeceğiniz bu aksesuar ile ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilecek ve kıyafet seçiminizi yaparken de göz önünde olmalarını sağlayacaktır.

KEMERLİK VE KRAVATLIK:

Kravatlarınız gömleklerinizin, kemerleriniz ise pantolonlarınızın üzerine asılmaktan kurtuluyor.Bu aksesuar ile şıklığınızı tamamlayan parçaları göz önünde bulunduruyorsunuz.Kemerlerinizi pantolonlarınızın üzerinde astığınız zaman kırılma yapabiliyor.Bu sorunu da sizin için ortadan kaldırıyorlar.

Hayat standartlarınıza göre seçeceğiniz bu aksesuarlar ile hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de ergonomik bir dolap yaratmış olacaksınız.Sizlere uzman ekipleri ile yardımcı olacak Albero Ray Dolap mağazalarına bekliyoruz.

>> Albero Raydolap Sizlere En uygun Fiyatları sunmaktadır, Aşağıdaki raydolap aksesuar fiyatları listemizde detaylı bilgiler yer almaktadır.

>> Arama aracını kullanarak istediğiniz aksesuar fiyatını anında görebilirsiniz, aşağıdaki listede yer almayan aksesuar fiyatları için lütfen telefon numaralarımızdan yada üst menüde yer alan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

>> Albero Ray Dolap Fiyatlarda degisiklik yapma hakkini sakli tutar..
Güncel fiyatlar için lütfen firma yetkilisi ile irtibata geçiniz.. Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar projenin boyutlarına göre tekrar teklif edilir.

Fiyat Listemiz

 

Hemen Ara
Navigasyon