Ray Dolap İç Dizayn

Ray Dolap Çeşitleri Maltepe

Ray Dolap İç Dizayn

Ray Dolap İç Dizayn, dışıyla modernliği ve şıklığı yakalamanızı sağlayan ray dolap modellerinin içi de ihtiyaclarinza en uygun şekilde dizayn edilmelidir.
Profesyonellik bir işin bel kemiğidir. Disiplin, o işte ilerlemenin en ince yoludur. Mobilyacılık hayattır. Hayatın başlangıç noktasıdır. Hayatlar birleşince ilk buluşma noktasıdır mobilyacılar. Biz aslında albero ray dolap olarak sadece mobilya üretimiyoruz. Hayatları da inşa ediyoruz. Onlarla beraber kurulan o hayata biz de ilk adımı onlarla atıyor ve evleri donatıyoruz. Albero ray dolap olarak bu bilinçle yaklaşıyor ve hayatlara dokunuyoruz. Dokundukça güzelleştiriyoruz.
Ray dolap iç dizayn açısından size daima klasik bir dolaptan daha fazla olanak sunar. İhtiyaclarınıza daha çok karşılık verir. En ince ayrıntı bile gözardı edilmeden tasarlanır ve müşterilerin hizmetine sunulur.
Kişiye ve ihtiyaca özel olarak iç dizanlar oluşturulur. Bu konuda müşteriyle beraber hareket edilir. Yeterki siz ne istediğinizden emin olun. Gerisi albero ray dobın işi.
Bir dolabın olmazsa olmazından çok olanakları olan bir sistemdir ray dolap sistemleri. İç dizaynda kullanılan malzemenin kalitesi, profillerin ideal boyda olması önemli ayrıntılardır.
Ray dolap iç dizayn modelleri; asansörlü askılık, raflar, çekmeceler, kravat ve takı askılığı, şeffaf kutu , ayakkabılık, pantolonve eşarp askılıkları, aksesuar bölümü şeklinde dizayn edilir. Evet bunbölümlerin hatta bunlardan daha fazlası bir dolabın içinde mevcut. Ray dolaplar normal dolaplardan daha fonksiyonel şekilde dizayn edilir. Zaten amaç ihtiyacın ötesine çıkmaktır.
Ray dolap sistemleri; hem yerden yerden tasarruf sağlar, hem daha şık ve estetik bir görünüme sahiptir hem de ihtiyaçlara daha çok karşılık verir.

RAY DOLAP İCİ MODELLERİ

Ray dolap iç modelleri yüzlerce seceneği elimizde bulundurmakla birlikte müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda da iç dizaynlar oluşturulabilir.
İc dizaynlar ışıklandırma ile daha romantik ve şık bir görünüm kazanabilir. Bir dolaptan beklediginizden fazlası albero ray dolapta. Bize uğramadan geçmeyin ve karar vermeyin.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

 

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon