Ray dolap iç tasarım

Ray dolap iç tasarım

Ray dolap iç tasarım

Ray dolap iç tasarım, Ray dolaplar tasarım olarak farklılık göstermesine karşın, genel olarak aynı minvalde hareket etmektedir. Ray dolap iç tasarımları farklılaşan ray dolap modelleri özellikle dış kısımda boyut olarak farklılık gösterebilir. Aynı boyutlarda ancak iç tasarımda farklı şekillerde bulunan pek çok ray dolap bulunmaktadır. Bu tasarım farklılıklarının temel sebebi çok fazla çeşitlilik olması ve bu çeşitliliğin trendlere uygun olmasından kaynaklıdır. Trendler ve modern çizgiler özellikle mimarlar tarafından takip edilerek ray dolap üzerinde uygulanır ve günümüzü yakalar. Çeşitliliğin bir güzel yanı ise pek çok farklı seçeneği bir arada barındırmasıdır. İnsanların arzularını ve müşterilerinin isteklerini düşünen profesyonel bir ekip sayesinde müşteri analizi yapılarak empati kurulur. Bu kurulan empatinin her ihtiyaca göre her bütçeye göre optimum ray dolap modelleri ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Müşteri analizleri önemli olduğu kadar çeşitlilik de buna oranla daha fazla olmaktadır. Her müşterinin ihtiyacı farklı olacağından her müşteri düşünen pek çok farklı çeşit mutlaka olmalıdır.

Ray dolap isteyen müşterilerin istekleri iki şekilde gerçekleşmektedir; özel tasarım veya hazır tasarım. Hazır tasarımlar genel itibariyle müşterilerin istekleri doğrultusunda belirlenen ve zamana uygun modellerdir. Bu ray dolaplar hazır durumdadır ve evlerin ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünen müşteriler tarafından alınarak Albero ray dolap tarafından eve veya işyerlerine nakliyesi yapılır. Bu tarz çeşitli tasarımların olduğu dolaplar iç kısmında değişiklik yapılamayan ve ray dolap fiyatları bakımından daha uyguna gelebilen modeller olmaktadır. Çünkü hazır olan modellerde üretim ve işçilik maliyetleri ekstradan oluşmamakta ve böylelikle hazır olarak direkt satışa sunulmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken kısım müşterilerin alacakları hazır ray dolabın ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını öngörebilmesidir. Bu öngörüye göre satın alınan hazır dolaplar genellikle başarılı bir şekilde kullanılır.

Özel tasarımlı ray dolaplar ise hazır tasarımdan farklı olarak müşteri ve mimar tarafından proje üzerinden tasarlanan ve müşterilerin daha özgür bir şekilde iç tasarımda değişiklik yapabildiği bir modeldir. Bu modelde iyi olan kısım iç kısmın belirli ölçüler dahilinde istenildiği kadar özelleştirilebilmesidir. Özel ray dolap fiyatları hazır dolaplara göre yüksek olabilmektedir.

Ray dolap iç tasarım hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz

Hemen Ara
Navigasyon