Ray dolap imalat

İçerenköy Ray Dolap

Ray dolap imalat

Ray dolap imalat konusunda  Albero ray dolap, 20 yılı aşkın süredir, İstanbul’un en köklü semti Maltepe’de, mobilya sektöründe bütün semtlere ilgiyle hizmet sunmaktadır. Değişime ve zamana ayak uydurarak, günün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır.
Bir ev herşeyiyle bir bütündür. Mobilyalar, halılar, süs eşyaları, elektronik eşyalar, kitaplar, mutfak eşyaları..v.s. ve içinde içinde yaşayan canlılar. İçinde yaşadığımız çağ ihtiyaçlarımızı da belirliyor. Artık maalesef ki o büyük, devasa evler yok. Günümüz mimarisi küçük ve pratik evlerde yaşamı öngörüyor. İşte bu küçük ve pratik evlere ilaç gibi geliyor ray dolaplar. Evlere özel tasarlanıp, dekorasyon ediliyor.

Ray dolap imalat firmaları

Bu konuda uzman kadromuz daima hizmete hazır beklemektedir. Gelip, yerinde yapılan kesiflerle, en uygun, kişiye ve zevke göre ray dolaplar üretilip, monte ediliyor. Biz albero ray dolap olarak köklü bir aileyiz. Bilgisayarda çizilen özel çizimler, elimizde bulunan teknolojik aletlerle de işi daha hızlı hale getirmekteyiz. Ray dolaplar artık yaşamla bir bütün olmuş durumda. Günün ihtiyaçlarını en iyi çözümü getirmiş durumda.

Evlerde artık modernlik ön plana gelmiş durumda. Eski tarz klasik ev dekorasyonları tercih edilmemektedir. Raylı dolaplar evlere düzeni de getirdi. Gözü yoran ve düzene uyumsuz duran eşya yığınlarını ortadan kaldırdı. Evde kullanılanım alanlarını genişletti. Ray dolaplar; uzun ömürleri ve getirdikleri süper çözümlerle başımızın tacı olmuş durumdalar.

Ray dolap imalatı titizlik gerektiren bir iştir. Hem standart hem de mekana özel imal edilmektedir. Özel imalat yerinde , uzmanlar tarafından keşiflerle gerçekleştirilir. Nereye kurulacağı ayarlanır. Kurulacağı zemininin özellikle düz olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde düz olmayan zeminler rayların zamanla bozulmasına neden olur. Boyu, eni ve iç dizaynı kişinin isteği doğrultusunda tasarlanır. Kısa sürede de eve teslim edilir.
Albero ray dolap, düşündüğünüzden daha fazlası. Ve, hayallerinizin bir tık ötesi. Buyrun kahvenizi içerken sitemizi bir ziyaret edin.

Detaylar için bizimle irtibata geçiniz

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon