Ray dolap Modelleri

Modern Ray Dolap

Ray dolap Modelleri

Ray dolap Modelleri Günümüz şartlarında dolaplar da modern ve kullanışlı hale geldi. Bu nedenle dışarı doğru kapağı açılan eski dolapların yerini yeni trend olarak ray dolaplar aldı. Ray dolaplar da kendi aralarında kalite ve estetik olarak farklılıklar taşımaktadır. Albero Ray Dolap firması ray dolap tasarım ve imalat sektörünün liderleri arasındadır. Firmanın en önemli özelliği her eve her tarza hitap eden çeşit ve kalitede ray dolap üretimi yapmasıdır. Modellerini ebat ve renk sınırlamasına sokmadan müşteri isteği doğrultusunda uygulamalar yapması rakipsiz bir hizmet. İstanbul’un Maltepe semtinde yer alan şirkete nerede olursanız olun telefon veya alberoraydolap.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

Ray dolap Fiyatları

Albero Ray Dolap size her bütçeye uygun dolap bulma şansı sunar. Uygun fiyatları ve yüksek kalitesi ile ray dolap sistemlerine rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Modeller ve fiyatlar için alberoraydolap.com  sayfasını ziyaret edebilir veya firmayı arayabilirsiniz.

Ray dolap Ürünleri Ve Özellikleri

Ray dolap sistemleri eski dolapların kapağının dışarı açılarak evinizi daraltma ve eşyalarınızı rahatça yerleştirememe gibi olumsuzluklarını yok etmişlerledir. Yatak odası, giyinme odası, genç odası, ofis gibi alanlarınızda ray dolap sistemleri tercih edilmektedir. Albero Ray Dolap kullanmak istediğiniz odanın hacminden çalmayacak ebatlarda ray dolap tasarımı yapar. Aynı zamanda ray dolapların içerisinde de isteğiniz doğrultusunda özel bölümler yapılmaktadır. Farklı tasarım kapaklar, aynalar, pantolon-kravat için özel askılıklar, dolap içi aydınlatma, ayakkabı bölmesi, eşarp-kemer çekmecesi vb. gibi dolap içi organizatörler firmanın hizmetleri arasındadır.

Ray dolapların ergonomik ve şık tasarımı ile evlerinizi modernliğe ve ferahlığa kavuşturacaktır. Eşyalarınızın bir dolaba bu kadar rahat nasıl sığdığına inanamayacaksınız. Daha da önemlisi aradığınız her şeyin özel bir bölmede saklanması sayesinde kolaylıkla eşyalarınızı bulabilirsiniz. Eski dolaplarda eşyalarımızı kolay bulamaz ve dolabı alt üst ederdik. Şimdi ise ray dolap sisteminin geniş ve düzenli dizaynı ile dolaplarımız her zaman düzenli kalabilmektedir.

Birbirinden güzel modeller, şık tasarımlar, kaliteli ürünler, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyatlarımızla her nerede olursanız olun yanınızdayız. Eski dolaplarınızdan kurtulun hem alandan hem zamandan tasarruf edin. Hemen evinize uygun bir Albero Ray Dolap sipariş edin.

Bize ulaşın 

Fiyat listemiz

Hemen Ara
Navigasyon