Ray Dolap Montaj

Feneryolu Ray Dolap

Ray Dolap Montaj

Ray dolaplar genel itibariyle en fazla tercih edilen mobilya elemanları olarak gösterilmektedir. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ray dolap modelleri özellikle son yıllarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte daha da hızlı üretilerek daha iyi modeller ortaya çıkartılmaktadır. Bu modellerin en iyi tarafı da her zevke ve renge uygun olmasıdır. Ray dolap yapı itibariyle oldukça özelleştirilebilir olduğundan ve tasarım anlamında da özgür bir çizgiye sahip olduğundan dolayı da pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Bir yandan kullanılan malzemenin kalitesi önemli olduğu kadar, satın alınan ray dolabın eve teslimi ve rahat kullanımı da önemlidir. Montaj önemli bir hizmettir ve eve getirildiği sırada nakliye yaparken montaj işlemleri başlamış olur. İstanbul’un köklü ray dolap üreticisi olan Albero ray dolap bu işlemleri müşterilerin en iyi şekilde ve rahat edeceği şekilde ayarlar ve her ev tipine uygun bir şekilde teslimat yapmaktadır.

Ray Dolap Montaj Nasıl Yapılır?

Montaj aşamasında önemli noktalardan bir tanesi de el değmeden birleştirilen parçaların önemli yorgunluklara yol açmamasıdır. Uzun ömürlü olmasındaki temel amaç yorulmasını önlemek ve yıpranma paylarını daha teslimat sırasında azaltmaktır. Raylı dolap üstüne çalışmayan ve her türden mobilya üreten firmaların genel olarak bu tarz sorunları göz ardı ettiği açıktır. Montaj yapacak elemanlar ise eğitimli ve deneyimli olması da şarttır. İhtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan farklı farklı ray dolap modelleri ve tasarımları nedeniyle tasarımları bilen ve tanıyan montaj elemanlarının olması büyük bir unsurdur. Müşteriye özel ve istekleri doğrultusunda hazırlanan modeller ray dolap fiyatları konusunda da farklılaşmaktadır.

Albero ray dolap sayesinde müşteriler tarafından verilen ölçüler ışığında yapılan iç tasarımlar, iç mimarlar ve profesyonel ekiplerle birlikte gerçekleştiriyor. Böylelikle montaj aşamasında da milimetrik ölçülerine kadar, müşteriler evine nasıl bir dolap geleceğini ve isteklerinin nasıl bir şekil alacağını önceden görebilmektedir. Nakliye ve montaj elemanları da bu çizilen projeye bakarak hızlı bir şekilde ray dolapları kurması önemli bir faktördür. İç mimarın veya mimarın çizdiği projeyi okuyup anlayan bir montaj elemanı hızlı bir kurulum yapar. Montaj hizmetleri ray dolap fiyatları içinde olmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon