Ray Dolap Yatak Odaları

Şişli Ray Dolap

Ray Dolap Yatak Odaları

Ray Dolap Yatak Odaları Yatak odanızda modern bir tarz yakalamak istiyorsanız raylı dolaplar tam size göre. Hem de daha kullanışlı ve avantajlı. Eski model kapaklı dolapların ağırlığından kurtulun ve hemen raylı dolaplarla yatak odanızı buluşturun. Yeni nesil evlenenler buluşturdu bile. Yeni nesil trend mobilyalar raylı sistem dolaolardan oluşmaktadır. Her zevke uygun raylı dolaplarla yatak odanızı taçlandırın.

Ray Dolap Yatak Odası Modelleri

Raylı model yatak odaları dolapları deyince aklınıza hemen albero ray dolap gelsin. Raylı dolaplar yatak odanıza özel tasarlanır ve hemen teslim edilir. Yatak başlığı ve komidinler de raylı dolaplara uygun ve zevke göre tasarlanarak müşteriye sunulur. İsteğe göre makyaj aynası takıma dahil edilir. Raylı dolabınızla birlikte yatak odası mobilyalarınızı sıfırdan sizin zevkinize göre tasarlayalım.

Eski, klasik yatak odaları dolapları geride kaldı. Yerine daha kullanışlı, daha fonksiyonel raylı dolaplar geldi. Hem ray dolap kapaklarında kullanılan ray sistemi sayesinde; normal dolap kapakların çıkardığı sesten de kurtulmuş olacak derin ve deliksiz uykulara kavusacaksiniz. Dolap kapakları, raylar sayesinde sessizce kayar ve size deliksiz uyuma keyfi kalır. Dinlenmenin ve uyumanın keyfini sessizce yaşayın.

Raylı kapaklı dolaplar, yatak odalarınızda daha rahat hareket etmenize olanak sağlar. Albero ray dolap , yatak odaları raylı dolaplarında size özel ürünler sunar. Yatak odanızı raylı dolabınıza uygun dekore eder. Bu konuda her türlü fikri sizinle paylaşır. Seçim yapmanızda kolaylık sağlar.
Evinizde modern bir havanın esmesine izin verin. Raylı yatak odası dolaplarıyla mutlaka buluşun.

Artık tüm modellerde bulunan raylı dolaplar ister çekmece, ister dolap olarak kullanabileceğiniz son moda en şık dolapları sitemizden görebilirsiniz. Tasarım şirketi olan firmada dilediğiniz üründe değiştirme veya ekleme için hemen sitedeki telefon numaralarını arayıp ulaşabilirsiniz. Sorunsuz teslimat ve uzun süreli kullanmak için en güzel ürünler özel olarak tasarlanmıştır. Sizlerde yeni moda şık raylı dolaplara sahip olmak istiyorsanız hemen arayın görüşelim.

Fiyat Listemiz

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Hemen Ara
Navigasyon