Raydolap iç Dizayn

Beykoz Ray Dolap

Raydolap iç Dizayn

Raydolap iç Dizayn  her şeyi derli toplu tutarak evlerimizin düzenini sağlarlar. Dış görünüşleri zevkinize göre kapaklar ile tamamlanırken önemli olan iç dizaynıdır. Eşyalarınıza uygun olarak tasarlanmış ray dolap iç dizaynı toplama işinizi ve aradığınızı bulmanızı çok kolaylaştıracaktır.

Ray dolapların iç dizaynında kullanılan aksesuarlar kaliteli, kullanışlı ve bütçenize uygun olarak satışa sunulmaktadır. Ray dolap iç dizaynında kullanılan aksesuarlar ve kullanım amaçları şu şekildedir:

Ayakkabılık:

Ray dolabınızın içinde ayakkabılık aksesuarı ile çok sevdiğiniz ayakkabıları güvenle saklayabilirsiniz. Çelik malzemeden yapılmış bu aksesuar ayakkabılarınızın tamamını görmenizi ve rahatça seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Asansörlü askı sistemi:

Duvarınızı tamamen kaplayan ve tavana kadar uzanan ray dolap içinde sık giymediğiniz eşyalarınızı yüksekteki askılarda saklayabilirsiniz. Bu giysilerinizi almak ya da asmak istediğinizde de zorlanmayacak ve asansörlü askı sistemi ile boyunuza uygun yüksekliğe indirebileceksiniz.

Pantolon askısı:

Pantolonlar özel pantolon askılarına asılabilir ancak bu askıların mandalları pantolonun en çok dikkat çeken yeri olan kemer kısmında iz yaparlar ve kötü bir görüntü oluştururlar. Ray dolap iç dizaynı tasarlanırken yerleştirilen pantolon askılığı bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Kendinize doğru çekerek bütün pantolonlarınızı aynı anda görmenizi sağlayan bu aksesuar seçim yapmanızı da kolaylaştıracaktır. Bu pantolon askısı aksesuarı yatay ya da dikey olarak tasarlanmış olup sizin seçiminize uygun olarak ray dolabınızın içine yerleştirilir. Pantolon askı aksesuarı metal malzemeden olduğu gibi ahşap malzemeden de yapılarak satışa sunulmuştur. Zevkinize ve ray dolabınızın malzemesine göre seçerek satın alabilirsiniz.

Kemer çekmecesi:

Ray dolap iç dizaynı tasarlanırken kemerler için de özel çekmeceler tasarlanmıştır. Bu çekmeceler kemerlere uygun olarak özel bölmeli yapılmış ve çekmeceyi çektiğiniz anda tüm kemerlerinizi bir kerede görmenizi sağlayarak seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bu kemer çekmecesi pantolon askısı üzerine yerleştirilmiş olup bu da pantolon ve kemerlerinizin eşleştirilmesini kolaylaştıracaktır.

Ray dolap iç dizaynı tasarlanırken çeşitli boyutlarda bölme ve çekmeceler kullanım kolaylığı sağlayarak hem derli toplu odalar hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır. Dilediğiniz iç dizayna sahip ray dolaplar her zevke, ihtiyaca ve her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır.

Fiyat listemiz

Bize Ulaşın 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon