Raydolap Modelleri

Ortaköy Ray Dolap

İnsanlar bir gardırobun ev için ne kadar önemli olduğu konusunda hemfikirdirler. Gardırop modelleri içerisinden de en çok ray dolap modelleri tercih ediliyor. İnce işçilik ve kusursuz hizmet anlayışıyla sunduğumuz raydolap modelleri kullanıcısına birçok avantaj sağlar.

Elbiseler ve ayakkabılar için ekstra alan sağlayan ray dolap modelleri birçok bölümden oluşur. İçerisinde çekmece, raf, askı sistemi, kravatlık, eşarplık, pantolonluk gibi özel bölümlerin bulunduğu dolaplar istenilen ölçüde üretilerek tarafınıza teslim edilir. Tam genişlikte asılı alana sahip olup, ayakkabılar veya diğer küçük eşyalar için altta yer bıraktığımız dolapları evinizin istediği alanına göre ölçeklendirebiliriz.

Raydolap Modelleri ve Çeşitleri

Sürgülü kapakları sayesinde alandan tasarruf etmenizi sağlayan albero raydolap modellerini tercihinize göre istediğiniz renkte üretebiliriz. Kişiselleştirebileceğiniz dolaplarınızın içerisinde dilediğiniz donatıyı ekleyerek dolabınızı daha işlevsel ve daha özgün hale getirmek sizin elinizde.

Bu gardırop, kapıların minimum sesle kapatıldığından emin olmak için yumuşak bir kapama mekanizmasına sahip ayna cam sürgülü kapılara sahiptir. raydolap fiyatları ise işlevselliğine oranla oldukça uygundur.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Raydolap Modelleri ile sektördeki tecrübemiz, uzman ekibimiz, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz dolaplarımız mutlak müşteri memnuniyetini sizlere sunar. Teslimatta profesyonel montaj hizmeti sunduğumuz dolaplar istediğiniz zaman demonte edilerek farklı bir alana taşınabilir. Çocuk odası için de üretilebilen dolapların askı yüksekliği kişinin isteğine göre şekillendirilebilir. Tercihinize göre aynalı veya aynasız modelleme yaparak ihtiyaçlarınızın tam karşılığını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizide Raydolap modellerimizi görmek için mağazamıza bekliyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon