Albero Ray Dolap Sistemleri

Raydolap

Raydolap 

Raylı dolap,  konusunda modern dünyanın zarafetini evinize taşıyoruz. Firmamız, İstanbul`un modern semtlerinden biri olan Maltepe içinde hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliğini fazla tutarak, sizin seçenek sayınızı artırmayı amaçlamaktayız. Bunu yapmadaki bir diğer amaç ise, farklı zevklere sahip kişilerin aradığını bulabilmesidir. Firmamızın satışını yaptığı ürün çeşitlerine; Raylı dolap, çalışma odası, yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, giyinme odası, banyo, mutfak, portmanto, baza ve başlık, yatak, genç odası, koltuk grupları, duvar kağıdı, yemek odası, tadilat ve dekorasyon, koltuk grupları, ofis call center örnek verilebilir. Her bir ürün çeşidi oldukça estetik yapıya sahiptir. Tüm ürünlerin yapımında üstün kalite değerlerine sahip olan malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede satın aldığınız ürünün eskimesi hayli zaman alır. Ayrıca her bir ürün çeşidinin ürünleri; model, renk desen yönleri ile çeşitlendirilmektedir.

Raydolap Sistemleri

Tüm Raydolap çeşitleri, şirket tarafından satılmaktadır. Size maksimum tasarruf yapma olanağı sunan ürünler, görsel yapıları ile göz kamaştırmaktadır. Ürünler, dekorasyon kısmında trend renkler kullanılarak hazırlanmıştır. TV üniteleri, evinizden alınan ölçü ile hazırlanmakta, yani size özel tasarlanmaktadır. Marka, mutfak dolaplarına çok önem vermektedir. Mutfak dolaplarını çok fonksiyonlu yapmaya ve kaliteli malzemeler ile hazırlamaya özen göstermektedir. Kendinizi e rahat hissetmeniz gereken bölümlerden biri olan banyo, evinizin dekorasyonunu tamamlayan bölümdür. Burada kullandığımız eşsiz güzellikte ürünler ile eviniz şahane bir görünüme kavuşacaktır. Son yıllarda moda olan, lavabo ile birleşik yapılı banyo dolapları şirketin de satışa sunduğu ürünlerdendir. Bu ürünlerde de hayli modern çizgiler kullanmış ve her birinde estetik görünüm elde edilmiştir.

Raylı Dolap Tasarımları

Size özel tasarımlar hazırlayan ve özellikle Raydolap ürünlerinde muazzamlığı yakalayan firma, ürün çeşitliliğini her zaman yüksek tutmaktadır. Yatak odaları 3 boyutlu tasarım ve görseller ile oluşturulmaktadır. Bu sistem, asansör askılık sistemi, kravat askılıkları, takı askılıkları, aydınlatma, çekmece gibi iç üniteler kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu sayede mümkün olan en hoş görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır. Giyinme odalarında ise, ekonomiklik ön planda tutularak şık bir görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır.

Raylı Dolap Fiyatlarımıza göz atmak istermisiniz?

Bize ulaşın

                                                                   Ray Dolap Modelleri

Ray Dolap Sistemleri

>> Size özel model ve renk seçenekleri ile tasarlanmış raylı dolaplar ile odalarınıza şıklık katabilirsiniz.

>> Uzman ekibimizle odalarınızın hacmi en doğru şekilde ölçülendirilip, her alanın maksimum faydalı şekilde tasarlanmasıyla oluşturulan raylı dolaplar evlerinizde düzen oluşturmanız için en doğru ve faydalı aksesuarlarla dizayn edilirler.

>> Özel mimari tasarım Albero Raylı giyinme odası sistemlerinde, ihtiyaçlarınız ve isteğiniz göz önünde tutularak, asansör askılık sistemleri, takı ve kravat askılıkları, çekmece, aydınlatma gibi iç ünitelerle tasarlanır ve standart bir elbise dolabından çok daha fazla faydalı ve kullanışlı hale getirilir.

>> Dolabınızda kullanılan materiyelin kalitesi, birbirinden bağımsız özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan iç dizayn, Albero Raylı Dolaplarını yıllardır vazgeçilmez kılıyor.

Hemen Ara
Navigasyon