Sosyal Medyada Biz}

Nerede Olursanız Olun, Çok Yakınınızdayız..
Adres: Cevizli Mh. Bağdat Cd. No: 484 Maltepe - İSTANBUL
Telefon: 0850 304 64 88 - 0 216 399 49 15 - Fax :90 216 399 49 16

Raydolap

Raydolap

Raydolap

Ray dolap,  modern dünyanın zarafetini evinize taşıyan şirkettir. Şirket, İstanbul modern semtlerinden olan Maltepe içinde hizmet vermektedir. Şirket ürün çeşitliliğini fazla tutarak, sizin seçenek sayınızı artırmayı amaçlamaktadır. Bunu yapmadaki bir diğer amacı ise, farklı zevklere sahip kişilerin aradığını bulabileceği bir şirket olmak istemesidir. Şirketin satışını yaptığı ürün çeşitlerine; Raydolap, çalışma odası, yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, giyinme odası, banyo, mutfak, portmanto, baza ve başlık, yatak, genç odası, koltuk grupları, duvar kağıdı, yemek odası, tadilat ve dekorasyon, koltuk grupları, ofis call center örnek verilebilir. Her bir ürün çeşidi oldukça estetik yapıya sahiptir. Tüm ürünlerin yapımında üstün kalite değerlerine sahip olan malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede satın aldığınız ürünün eskimesi hayli zaman alır. Ayrıca her bir ürün çeşidinin ürünleri; model, renk desen yönleri ile çeşitlendirilmektedir.

Raydolap Sistemleri

Tüm Raydolap çeşitleri, şirket tarafından satılmaktadır. Size maksimum tasarruf yapma olanağı sunan ürünler, görsel yapıları ile göz kamaştırmaktadır. Ürünler, dekorasyon kısmında trend renkler kullanılarak hazırlanmıştır. TV üniteleri, evinizden alınan ölçü ile hazırlanmakta, yani size özel tasarlanmaktadır. Marka, mutfak dolaplarına çok önem vermektedir. Mutfak dolaplarını çok fonksiyonlu yapmaya ve kaliteli malzemeler ile hazırlamaya özen göstermektedir. Kendinizi e rahat hissetmeniz gereken bölümlerden biri olan banyo, evinizin dekorasyonunu tamamlayan bölümdür. Burada kullandığımız eşsiz güzellikte ürünler ile eviniz şahane bir görünüme kavuşacaktır. Son yıllarda moda olan, lavabo ile birleşik yapılı banyo dolapları şirketin de satışa sunduğu ürünlerdendir. Bu ürünlerde de hayli modern çizgiler kullanmış ve her birinde estetik görünüm elde edilmiştir.

Size özel tasarımlar hazırlayan ve özellikle Raydolap ürünlerinde muazzamlığı yakalayan firma, ürün çeşitliliğini her zaman yüksek tutmaktadır. Yatak odaları 3 boyutlu tasarım ve görseller ile oluşturulmaktadır. Bu sistem, asansör askılık sistemi, kravat askılıkları, takı askılıkları, aydınlatma, çekmece gibi iç üniteler kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu sayede mümkün olan en hoş görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır. Giyinme odalarında ise, ekonomiklik ön planda tutularak şık bir görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır.

Fiyatlarımıza göz atmak istermisiniz?

Bize ulaşın

 

 NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFON KADAR ÇOK YAKININIZDAYIZ <

>> Size özel model ve renk seçenekleri ile tasarlanmış ray dolaplar ile odalarınıza şıklık katabilirsiniz.

>> Uzman ekibimizle odalarınızın hacmi en doğru şekilde ölçülendirilip, her alanın maksimum faydalı şekilde tasarlanmasıyla oluşturulan raylı dolaplar evlerinizde düzen oluşturmanız için en doğru ve faydalı aksesuarlarla dizayn edilirler.

>> Özel mimari tasarım Albero Raylı Dolap sistemlerinde, ihtiyaçlarınız ve isteğiniz göz önünde tutularak, asansör askılık sistemleri, takı ve kravat askılıkları, çekmece, aydınlatma gibi iç ünitelerle tasarlanır ve standart bir elbise dolabından çok daha fazla faydalı ve kullanışlı hale getirilir.

>> Dolabınızda kullanılan materiyelin kalitesi, birbirinden bağımsız özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan iç dizayn, Albero Raylı Dolaplarını yıllardır vazgeçilmez kılıyor.

24.458 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja