Raylı Dolap Kapakları

Üsküdar Ray Dolap

Raylı Dolap Kapakları

Raylı Dolap Kapakları Esasında ray dolap ismini kapağından alır. Sistem raylı kapaklardan oluştuğu için bu şekilde adlandırılmıştır. Standart dolaplara göre ömrü daha uzundur ve daha kullanışlıdır. Raylı kapaklarda açılma olmadığı için dar alanlara mükemmel çözümler sunar. Kapakların raylı olması bir çok kolaylığı ve avantajı da beraberinde getirir. Raylı sistem hayatımıza bir çok alanda girmiş durumda. Raylı kapılar, raylı pencereler, raylı dolaplar şeklinde sıralayabiliriz . Girdiğimiz mekanlarda da bu raylı sistemin ne kadar kolaylık sağlamış olduğunu fark edebiliriz.
Peki raylı sistemin ana unsuru olan kapaklarda dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Tamam sundugu kolaylıklar gözle görülür şekilde ortada .

20 yılı aşan bir süredir hizmet veren firmamızda her eve, her ofise ve her zevke uygun ürün bulunmaktadır. Evinizin her köşesine hem fonksiyonel hem de estetik görünüme sahip dolaplar yapılabilmektedir. Dolaplarınızın işlevi kadar kapakların şıklığı da önem taşır. Amacımız modern dünyanın zarafetini en güzel şekliyle evinize taşımaktır.

Raylı Dolap Kapakları

Dolaplarınızın kapaklarını raylı veya açılır kapanır modellerimizden seçebilirsiniz. Odanızın şekline ve büyüklüğüne göre en işlevsel olan modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. Gardıroplarınızın, etajerlerinizin, giyinme odalarınızın, banyolarınızın veya salon dolaplarınızın kapaklarını kullanıma ve alana en uygun şekilde tasarlıyoruz. Kapaklarımızda melamin, lamine cam, ayna, lake, laminat, ahşap kaplama veya duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna, duvar ve zemin renginize uygun yüzlerce renk seçeneği içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Düz renkli, desenli, veya duvar kağıdı kullanılarak tasarlanan dolap kapaklarımız evinize çok şık bir görünüm katacaktır.

Zamanla ray sistemi bozulabilir. Bunun için dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Kapakların ağırlığına dikkat etmek gerekir. Sonradan eklenen aynalar, kapaklara daha çok ağırlığın yüklenmesine neden olur. Ray dolap kapaklarında durmayı sağlayacak fren sisteminin mutlaka olması gerekir. Ray sisteminin yumuşak olması şarttır. Rayın akışı ne çok hızlı ne de tutukluk yapacak şekilde yavaş olmamalıdır. Orta hızda ray dolap kapaklarının açılıp, kapanması yeterlidir. Ayreten kapakları durdurmaya yarayan fren, dolabın aşınmasını da önler. Kapakların kendiliğinden kaymamasına dikkat edilmelidir. Bu detaylar daima göz önünde bulundurularak ray dolap sistemi kurulmalıdır.

Albero Ray Dolap markasıyla sunduğumuz hizmet sadece şıklık ve görsellik üzerine kurulu değildir. Aynı zamanda dolap kapaklarımız sağlamlığıyla da gönlünüzü fethedecek. Dolaplarımızda ve dolap kapaklarımızda maliyeti düşürmek adına hiçbir şekilde kalitemizden ödün veren malzemeler kullanmamaktayız. Kapak aksesuarları ve bağlantı elemanlarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun olup Almanya, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve İtalya gibi Avrupa ülkelerinden temin edilmektedir. Amacımız seçtiğiniz veya tasarladığımız ürünü en uzun süre, zevkle ve de memnuniyetle kullanmanızdır.

Hatta ray dolaplarının kurulduğu zemin düz olmalıdır. Düz olmayan zeminler zamanla ray dolap kapaklarının fonksiyonlarını yitirmesine neden olur. Bu hususlara dikkat ederseniz ray dolap kapaklarınızın ömrünü de uzatmış olursunuz.

İletişim Detayları

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon