Raylı Dolap Modelleri

Kartal Ray Dolap

Raylı Dolap Modelleri

Raylı Dolap Modelleri, İnsanoğlu sürekli gelişim halinde olup,kendine en uygun olanı bulma çabası içindedir. Bu çağlar boyunca böyle devam etmiş, günümüze kadar gelmiştir. Evlerimiz bizim kalemizdir ve bizi en iyi onlar yansıtır. Aslan yatağından belli olur. Halen aslan yatağından belli oluyor.
Evde düzenin anahtarı dolaptır. Dolaplarımız bizim aynamızdır ve kendimize verdiğimiz değerin tek adresidir. Yani dolaplar birer gizli hazine ve bizi ele verir. Geçmişten günümüze milyonlarca dolap modeli insana aynalık etmiş, ihtiyaca uygun değişim göstererek günümüze kadar gelmiştir.
İşte son zamanların en moda trendi, raylı olarak bize misafir olmuslardir. Raylı sistemin geçmişi 30 sene öncesine dayanır. Ama şimdilerde moda olmuştur. Evlerin , odaların küçülmesi bizi raylı dolap modellerine mecbur bırakmıştır.
Dolap kapaklarının raylı bir sistem üzerine oturtulması ile , sağa-sola kaymasını sağlayarak oluşturulan fonksiyonel bir sistemdir. Yani ray dolap, ismini kapaklarından alır.
Peki ray dolap modellerinin hayatımıza getirdiği avantajlar nelerdir? Bir kere dar mekanları daha kullanışlı hale getirir, dolapların dar mekanlarda daha fonksiyonel olmasını sağlar, güvenlik açısından daha iyidir, kullanımı rahattır, mekanı daha çok şıklık katar, dolabın daha rahat kullanılmasını sağlar, eski moda kapakı dolaplara göre içleri daha çok kullanışlıdır.
İnsanoğlu iyiki tekerleği buldu. Herhalde tekerleğin sağladığı kolaylığı hiçbir şey sağlayamadı. O yüzden geçmişe de teşekkür ederim. İşte ray dolap tekerleğin üzerinde, kapağın kolayca süzülmesi ile oluşturulan bir modeldir.
Biz de değişime ve günümüzün ihtiyaçlarına uygun hareket ederek albero ray dolap olarak siz değerli müşterilerimizi yüzlerce ray dolap modeliyle buluşturmak için Maltepe/İstanbul’da, herzaman olduğumuz yerdeyiz. Daima bütün semtlere, sevgiyle hizmet sunmak için.

Ray Dolap Ürünleri

Sizin için seçenek sayısını arttırmakta olan firmamızda çeşitli dolap ürünleri mevcuttur. Ray dolap, yemek odası, çalışma odası, yatak odası, giyinme odası, TV ünitesi, banyo, portmanto, mutfak, baza, başlık, genç odası, koltuk grupları gibi ürün çeşitleri yer almaktadır. Tüm ürünler estetik bir yapıda zevkinize hitap etmektedir. Tüm ürünler çeşitli farklı renk ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Üretimden sonra sıkıntı yaşamamanız adına istediğiniz her şeyi bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca tüm sorularınıza cevap bulmak adına iletişime geçebilir ve dilediğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ekipler evinizi ziyaret ederek uygun ölçü ve tasarım konusunda da fikir vermektedir. Ölçüsü evinize uymayacak bir ürün tercih etmeniz sizin için sıkıntı yaracaktır. Bu sebeple uzman ekiple birlikte karar verebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünle ilgili fiyat ürün analizi sonrasında verilmektedir.

Firmamız sizlere raydolap model ve sistemleri konularında hizmet vermektedir. Ray dolap, daha açık bir şekilde söyleyecek olursak raylı dolaptır. Raylı dolaplar dolap çeşitleri içerisinde en kullanışlılardan olmaktadır. Fiyat olarak da raydolap fiyatları uygun fiyatlardan satılmaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon