Raylı Gardrop

Gömme Dolap Yatak Odası

Raylı Gardrop

Raylı Gardrop ,Sıradan bir gardrop nasıl sıradışı olur diye hiç düşündünüz mü? Tabi ki kapaklarını raylı sistem üzerine oturtarak. Artık gardrop kapaklarını öne doğru açıp, dolap ve kapak arasına sıkışmaya son! Raylı gardrop kapakları yanlara doğru süzülür siz de daha rahat işinizi görürsünüz.
Eğer dar alanlara sahipseniz raylı gardroplar tam bir süper kahraman gibi imdadınıza yetişir. Size ferhlığa doğru uçurur. Raylı gardroplar dar alanlarda kolaylıkla kullanılma imkanı sunar. Raylı gardropların duruşu ve tasarımı sıradan bir dolaba göre daha modern ve estetiktir. Raylı gardroplar, sıradan dolaplara göre daha kullanışlı ve ergonomiktir. İç dizaynları kişiye ve ihtiyaca göre tasarlanır.
Raylı gardroplar, dünyanızı toplar. Evinizdeki yaşam alanınızı genişletir. Kapakları yana doğru açıldığı için raylı gardropları her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer raylı gardrabın Önüne oturmuşsanız, kimsenin sizi dolap kapaklarını açmak için kaldırmasına da gerek kalmaz. Raylı gardroplarda kapaklar yana açıldığı için keyfiniz de bozulmaz.
Son zamanlarda raylı gardroplar, en fazla tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır. Raylı gardropların en önemli özelliği, herrde rahatça kullanılabilir olmaları. Temizliği , bakımı da çok rahat olup, normal bir dolaptan daha fazla uzun ömürlüdür. Raylı gardropların kullnanımı da daha rahattır. İç dizaynları da normal dolaplara göre daha fonksiyoneldir. Raylı gardroplar asla normal dolaplar gibi de gözükmez. Duruşları daha estetik ve kibardır. Sadece yatak odasında değil evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Eski , klasik ev dekorları artık geride kaldı. Akıllı evler, akıllı çözümleri beraberinde getiriyor. Her zaman daha iyisi nasıl olur diye hareket eden Albero ray dolap, raylı gardroplarda en iyisini sunmaktadır. Akıllı evlere akıllı çözümler sunarak hizmetlerimize devam ediyoruz

Özellikle belirtmeliyiz ki raylı dolaplar, açılır kapanır kapaklı dolaplar gibi fazla yer kaplamadığından sadece gardırop olarak değil banyo dolabı, mutfak dolabı hatta çekmece kullanımlarında da gayet rahat kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Tüm fiyat bilgilerine  sitemizden ve telefon numaralarına siteye girdikten sonra iletişim kısmında bulabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu veya ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen çekinmeden bizi arayabilirsiniz

Fiyat Listemiz

Bize Ulaşın

Hemen Ara
Navigasyon