Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları Evinizde en çok neyin eksikliğini duyuyorsunuz? Bir düşünün bakalım, televizyondaki ev dizayn programlarında dahi hanımlar Selim Bey’den en çok ne istiyor? Dolap! Hele ki mutfak söz konusuysa. Tencereler ayrı dert, bardaklar ayrı, saklama kapları, kavanozlar, sürahiler, bir de üstüne tost makinesi, blenderı eklendi mi dolapların dolup taşması yetmezmiş gibi mutfak tezgâhında da kullanılacak alan fazlasıyla sınırlanmış oluyor. Tezgâhtaki eşyaların temizlenmesi ayrı dert ne kadar temizlerseniz temizleyin bir türlü düzenlenememesi ayrı. Albero Ray Dolap firmasının mutfaklarınız için tasarlayıp ürettiği raylı mutfak dolapları ile çok küçük diye düşündüğünüz mutfaklarınızı geniş bir alana dönüştürüyor. Geniş hacimli ve her türlü mutfak eşyanızı düşünerek tasarlanan dolaplar sayesinde, her eşyanız için ayrı bir yer tasarlanmış oluyor. Tezgâhlarınız artık boş kalıyor.

Albero Ray Dolap Ürünleri

Albero Ray Dolap firmasının ürettiği raylı dolaplar ayrıca güvenliğinizi de düşünüyor. Artık yukarılara uzanmak için sandalye çekmenize gerek olmadan küçük bir hareketle mutfak dolap kapaklarınız açabiliyorsunuz ve kapatırken de birazcık ittirmeniz yeterli, raylı sistemi sayesinde kendi kendine hiçbir gürültü çıkarmadan kapanıyor. Alt dolaplar için tasarlanmış olan geniş hacmi ile düdüklü tencere, tava gibi ağır ve çok yer kaplayan mutfak gereçlerinizi alt dolaplarda saklayabiliyorsunuz. Ayrıca raylı sistemi sayesinde çocukların güvenliği de düşünülmüş. Çocuklar dolapları açsalar dahi bir şeyleri üstlerine devirme ihtimalleri azaltılmış ve ayrıca bu raylı mutfak dolaplarında çocuk kilitlerinin kullanılması da çok kolay.

İçine girince sıkılmayacağınız, uzun hafta sonu kahvaltılarınız da içinizi ferahlatacak, ailenizle birlikte ortak zevkinize uygun Albero Ray Dolap firması tarafından tasarlanan ve üretilen güvenlikli dolaplarınız ile mutfağınız oturma odanız haline gelecek. Yemekleriniz daha tatlı, mutfağınız daha mutlu böylece eviniz de daha huzurlu olacak.

Albero Ray Dolap firması olarak müşterilerimizin isteklerini en önde tutarak ürettiğimiz raylı mutfak dolaplarında sağlıklı materyal, yüksek kalite ve uzun ömür garantisi veriyoruz. Raylı dolaplarınızı mutfağınızda uzun yıllar boyunca kullanabilecek ve her hangi bir aksaklıktan değil yıllar sonra sadece sıkılıp evinizde bir yenilik isteyeceğiniz için bizi yeniden tercih edeceğinizin garantisini veriyoruz. Sizi her zaman yeni tasarımlarımızla buluşturmak için bekliyor olacağız.

Fiyat listemiz

Bize ulaşın

Hemen Ara
Navigasyon