Sancaktepe Ray dolap

Ray Dolap Tasarımları

Sancaktepe Ray dolap

Sancaktepe Ray dolap, Gençler evlerini tasarlarken her şeyin hem güzel hem kullanışlı hem de orijinal olduğundan emin olmak istiyorlar. Tabii ki günümüz tasarımcıları da ürünlerini dizayn ederken bu doğrultuda hareket ediyor. Dolaplarda bile farklılıklarla karşınıza çıkıyorlar. Ray dolaplar bunun en açık göstergesi olabilir. Mutfaklarda, yatak odalarında dolaplar çok daha farklı düzeneklerle tasarlanıyor ve hem kullanım hem de görüntü açısından farklılık yaratıyorlar. Evlerini yenilemek isteyen veya yeni evi için eşya bakanların bu tarz ürünleri aradığı aşikar. İstanbul’da bu isteklerinize cevap verecek, farklı tasarımlarla karşınıza çıkacak firmaysa Albero oluyor. Sancaktepe ray dolap siparişlerinizin için telefon aracılığıyla veya internet sitesinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Ray Dolap Sistemleri

Albero özellikle ray dolap konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Yatak odalarındaki büyük kıyafet dolaplarınız için bu şekilde yer konusunda çok daha tasarruf edebiliyorsunuz. Raylı sistemler dolabınızın yana ya da yukarı doğru açılmasını sağlıyor ve normla dolaplarda vidalar yüzünden yaşanan bozulma durumlarıyla raylı sistemler sayesinde karşılaşmıyorsunuz. Firma Maltepe’de bulunmakla birlikte İstanbul’un her yerine hizmet veriyor. Sancaktepe ray dolap modelleri renk ve model bakımından pek çok çeşit bulunduruyor. Giysi dolaplarınızın çok daha düzenli görünmesini sağlayacak pek çok farklı bölümü olan dolaplar kullanım açısından oldukça kolaydır. Bu şekilde hem yer sıkıntınızı azaltmış olursunuz hem de çok daha hoş ve orijinal bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Ray Dolap Aksesuarları

Ray dolaplar oldukça kullanışlıdır. Ancak bunun en önemli sebebi aksesuarlar oluyor. Farklı aksesuarlarla dolabınızın farklı bölümlerini farklı şeyler için kullanma imkanınız oluyor ve bu da yeni modaya oldukça uygun. Sancaktepe ray dolap sistemlerinin yanı sıra bu aksesuarlar içinde Albero’ya ulaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyacınız dahilinde farklı bölmeleri dolabınızda kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlar giysi dolaplarınızın yanı sıra banyo dolaplarınızda çalışma masanızın dolap ve çekmecelerinde dahi kullanılabilir. İşinizi görecek şekil ve büyüklükte olduğu sürece istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca mutfakta da bu şekilde yerden tasarruf etmenizi sağlayacak aksesuarlar kullanmanız mutfağınızı genişletecek, sizin işinizi daha çabuk ve kolay bitirmenizi sağlayacaktır. Albero’dan farklı model ve çeşitlere bakabilirsiniz.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon