Sandalye Modelleri

Sandalye Modelleri

Sandalye Modelleri

Sandalye Modelleri Sandalye, ev dekorasyonunda binlerce yıllık bir geçmişe sahiptir. Albero ray dolaba gelerek hem sandalyenin tarihine tanıklık edebilir hem de yüzlerce sandalye modelini görebilirsiniz.
Birçok şeyde olduğu gibi saldalye de tarihte toplumdaki sınıf ayrılıklarının bir göstergesiydi. Zenginlik ve asilliğin sembolüydü. Ancak sanayi devriminden sonra tek kişinin oturması için tasarlanan bu ürünler, bütün halk tarafından kullanılır hale gelmiş ve zamanla bütün evlere girmiştir. Günümüzde girmediği ev yoktur
Peki neydi bir sandalyeyi bu kadar özel kılan? Kralların tahtına bakınca neden özel oldugu anlışılıyor gibi.Tek kişilik bir tasarım, sadece bir insanın oturabileceği bir tasarım ve tabi gücü ve yönetimi elinde tutmanın sembolü. Tabi zamanla bütün insanlığa hizmet etmesi için binlerce sandalye modeli artık hayatımızda.
Bir sandalyeye dışarıdan bakınca çok basitmiş gibi gelir. Fakat biliyor musunuz, yalnış tasarlanan bir sandalyeye oturmak zordur. . Dört ayağının eşit olması gerekir. O yüzden ince iş ister. Adeta hayata benzetilir. Dengenin sembolüdür. Bir ayağı eksikse eksizsinizdir.
İşte Albero ray dolap, bütün bu farkındalıklarla yola çıkmıştır. Hayatınızın dengesini size sunmak için yüzlerce sandalye modeliyle sizi beklemektedir.
Hayatı eşit kılmak için ve kendinizi özel hissetmeniz ve dengede kalmanız için.
Tarihin güç sembolü sandalyeler şimdi hayatın dengesini göstermek için hayatımızda.Biz, insanoğluna dengede olmayı ve hiçbir şeyin birbirinden ayrı olmadığını göstermek için. İnsan ilişkilerinin en ince noktasını , dengede olmayı bize hatırlatmak icin. Albero ray dolaba gelin, bir sandalye çekip oturalım, dengede olalım ve yüzlerce sandalye modeliyle sizi buluşturalım.
Sandalyeler; iskeleti bozulmadan sadece yapısal değişiklikler göstererek tarihten günümüze kadar gelmiştir. Firmamızda ahşap sandalye modelleri, modern sandalye modelleri,klasik sandalye modelleri, demir sandalye modelleri ve kapitone sandalye modellerini bulabilirsiniz. Albero ray dolapta zevkinize hitap edecek bir çok sandalyeyle karşılaşmanız mümkün.
Sandalye, tek kişinin oturması için tasarlanan bir üründür. Ağırlığı taşıması için dört tane eşit uzunlukta ayağa sahiptir. Günümüzde hayatımızın her alanında ihtiyaç haline gelmiş bir eşya olarak karşımıza çıkmaktadır. Adeta her yerde sanki bizi beklemektedir. Albero ray dolap olarak, hayatınızın hangi alanında olursa olsun sizi bekleyecek sandalye modelleriyle sizi buluşturmaya hazırız.
Küçük fakat hayatımıza kattığı anlam büyük. Sandalye modellerimizi görmeden geçmeyin. Sitemize girin ve seçeceğiniz sandalye modeliyle hayatınızın anlamını yakalayın. Albero ray dolapta yüzlerce sandalye modeli arasından kendinize en uygun olanı hemen seçin.

Fiyat Listemiz

 

Hemen Ara
Navigasyon