Sarıyer Ray dolap

Sarıyer Ray dolap

Sarıyer Ray dolap Sistemleri İle Şıklığa ve Konfora Yer Açın

Sarıyer Raydolap modelleri ray sistemiyle hareket eden kapakları sayesinde, kapı açılma mesafesini ortadan kaldırdığından alan tasarrufu sağlamaktadır. Yer tasarrufu avantajı sağlamasının dışında şık tasarımlarıyla da son dönemlerde sıkça tercih edilmektedir. Derin iç hacmi ve farklı tasarımlarıyla yatak odalarınızı daraltmadan dekorasyonunuza şıklık katıyor.

Modern Tasarımların Adresi Sarıyer Ray dolap

Evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm raylı dolap sistemleri için Sarıyer Ray dolap Albero sizin için ihtiyacınıza ve zevklerinize uygun şık tasarımları evinize kadar getiriyoruz. Albero raydolap olarak, konforlu kullanımı ve modern tasarımlı raydolap sistemleri ve aksesuar seçenekleri ile mobilya seçiminden kurulumuna kadar sizlere her türlü kolaylığı sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Üstelik nerede olursanız olun, çok yakınınızdayız sloganıyla İstanbul’ un her yerine servis ve montaj imkanı sunuyoruz.

Sarıyer Ray dolap Sistemleri ile Evinizde Daha Çok Yer Açın

Dolap denince akla gelen standart dolap imajını aklınızdan silmek için çalışıyoruz. Sarıyer Ray dolap, raydolap sistemleri ve giyinme odaları şeklindeki kişiye özel tasarımları ile ev dekorasyonunuzda da stilinizi ortaya çıkarma şansını sizlere sunuyor. Klasik dolaplara oranla oldukça geniş alan tasarrufu sağlayan sistemlerimiz ve dolap içi aksesuarlarla dolaplarınızın içinde de ferah bir alan ve düzene kavuşuyorsunuz.

Üstelik sadece yatak odalarınız için değil, mutfak yatar odası ya da evinizin istediğiniz bölümlerine raydolap sistemleri kurdurabilir ya giyinme odası şeklinde bir odaya sahip olmanın lüksünü yaşayabilirsiniz. Evinize yapılacak keşif ziyareti ile odanıza ya da dolap için ayırdığınız alana uymama, ölçü olarak sığmama gibi tatsız sürprizler yaşamadan eviniz için en ideal dolapları birlikte tasarlamayı vadediyoruz. Böylece eviniz ve sizin için en uygun alanı belirleyebilir ve en kullanışlı şekilde tarzınıza uygun modeller ile şık tasarımlı dolaplara sahip olabilirsiniz. Hayatınızın büyük kısmını geçirdiğiniz evlerinizde daha rahat kullanabileceğiniz modern tasarımlı ve düzen konusunda da rahat edeceğiniz ürünler tasarlayarak yaşam alanlarınız için en doğru ürünleri sunuyoruz. Evinizi dağınıklıktan kurtararak, size sevdiklerinizle mutlu anlar yaşayabileceğiniz daha geniş bir alan yaratıyoruz.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon