Suadiye Ray Dolap

Suadiye Ray Dolap

Suadiye Ray Dolap

Suadiye Ray Dolap

Teknolojinin her bakımdan fazlasıyla geliştiği günümüzde insanlara birçok alternatifler sunulmaktadır. Ev eşyalarından elektronik cihazlara kadar her alanda çeşitli ürüne rastlamak mümkündür.

Yatak odalarında çeşitli mobilyalar kullanılmaktadır. Bunlardan belki de en önemlisi dolaplardır. Çünkü insanlar kıyafet ve ayakkabılarını dolapların içerisine koyarlar. Bu nedenle de dolapların kullanışlı olmasında büyük fayda vardır. Suadiye ray dolap bu ihtiyaca cevap vermektedir.

Ray Dolapların Seçimi

Ray dolap ismini kapaklı raylarından almaktadır. Günümüzde birçok evde bu dolapların kullanıldığına rastlamaktayız. Hem görüntü olarak güzeldirler hem de kulanım açısından insanlara rahatlıklar sağlarlar. Sürgü sistemiyle çalışıyor olması sayesinde menteşeli dolaplarda olan kapakların açılma mesafe sorunu ortadan kalkmaktadır. Yani özellikle dar alanlarda yüksek tasarruf sağlar. Şimdiler de birçok fabrika farklı modellerde ray dolap üretmektedir. Eğer mekanın ölçülerine göre bir dolap seçilirse tasarruf ve konfor birlikte sağlanmış olacaktır. Ölçülü olarak alınan dolaplar da kişiye kendi tarzına göre dizayn edebilme imkanı sağlar.

Ray dolapların en çok kullanıldıkları yerler evin yatak odaları ve en geniş odalarıdır. Bu nedenle özenle seçilmelerinden fayda vardır. Suadiye ray dolap satın alınacağı zaman muhakkak dolabın malzemesine ve işçiliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlara dikkat edilerek alınan bir dolabın ömrü daha uzun süreli olacaktır. Ray dolapların içerisinde askı gibi aksesuarlar da konulabilmektedir. Yani kişi dolabın içerisini nasıl istiyorsa o şekilde dizayn edebilir.

Kemer, kol düğmesi ve bunlara benzer eşyalar ray dolabın içerisine koyacaksa çekmece içi kare bölgeler satın alınabilir. Kişi ihtiyacına göre ayarlamalar yaparak satın aldığı dolabı rahatça kullanabilir. Ayrıca kilit satın alındıktan sonra değerli eşyalarda bu dolabın içerisinde saklanabilir.

Ray Dolap için Fiyat Seçenekleri

Ray dolap kullanımının arttığı günümüzde yatak odasının genel durumuna uygun olan bir dolaba ulaşabilmek oldukça kolaydır. Bunun için çeşitli mobilyacı gezildiği gibi ayrıca internetten de ön fikir elde edilebilir. Zaten önce internetten bakmak çok yararlı olacaktır. Çünkü hem dolap modellerine ve fiyat seçeneklerine ulaşılabilecektir.

Suadiye ray dolap fiyatları için çeşitli seçeneklere ulaşılabilir. Hem dolabın malzemesi hem de işçiliği fiyatın değişmesine neden olur.

Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon