Sürgülü Dolap içi Modelleri

Feneryolu Ray Dolap

Sürgülü Dolap içi Modelleri

Sürgülü Dolap içi Modelleri  Rahatlığı yanında şıklığının da ön planda olduğu sürgülü dolapları alberoraydolap.com sitesinden inceleyip görebilirsiniz. Kıyafetlerinizi kolaylıkla bulabileceğiniz ve kırışmadan muhafaza edebileceğiniz dolaplar mevcuttur. Ayrı kravatlık ve ayakkabı saklama yeri bulunan dolaplarda kullanışlı modeller yer almaktadır. Ayrıca dolap içerisinde organizer ve askılar içerisinde mevcuttur. Dolap genişliğiyle giysilerinizi rahatça yerleştirebilirsiniz. Dolap alımı yapmadan rahatlıkla araştırıp ve fiyat analizi yapmanız gerekir. Genişlik ve boy çeşitlerini alberoraydolap.com üzerinden rahatlıkla bakıp belirleyip siparişini verebilirsiniz. Kalite ve güvenceye uyarak her sorununuzda başvurabilip rahatlıkla cevap alabileceğiniz bir site.

Sürgülü Dolap Kullanımının Avantajları

Kıyafetlerinize rahatça ulaşabilirsiniz. Kıyafetlerinizi aramada sıkıntı çekmeden dolabın her alanını kullanarak karmaşıklığı engeller. Sürgülü açma kapama mekanizmasıyla yer kaplamaz. Açıp kapatırken bir yere değmesinden korkulmaz aynı zamanda kırık, çizik gibi istenmeyen görüntü oluşmaz. Görüntü açısından da farklı dizaynından dolayı şık ve sade bir görünüm verir. Her alana rahatlıkla sığabilen sürgülü dolap çeşitleri bulunmaktadır. Farklı görüntülerde sürgülü dolap kapak modellerini alberoraydolap.com internet sitesine girerek ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Sürgülü Dolap İçi Modellerinin Alanları

Askılık alanları; ceket, gömlek, elbise, tişört gibi kırışmasını istemediğimiz kıyafetlerimizi rahatlıkla asıp kullanabileceğimiz ve sıkışıklıklara maruz kalmadan geniş alanların bulunduğu bu bölümleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca askılık bölümünün yukarıda olması sizi korkutmasın asansör sistemiyle rahatlıkla istenilen boyuta indirip eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Uzun elbiselerinizin yere değip etek kısmının kırışmaması için geniş alanlı askılık bölümleri de mevcuttur. Pantolonlarınız için özel bölmelerde mevcuttur sürekli kırışan pantolonlar yerine pantolon askılığını kullanarak sürekli ütü yapmak zorunda kalmayıp kat izinin oluşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kravat askılığının da bulunması kravat seçimi yaparken size kolaylık sağlar.

Çekmece alanları; iç çamaşırı gibi özel görünmesini istenmeyen eşyalarınızı rahatlıkla koyup kullanabileceğiniz alanlarda mevcuttur. Ayrıca organizer şeklinde küçük bölmeli çekmecelerde aksesuarlarınızı(kemer, saat vb.), kravatlarınızı muhafaza edebileceğiniz karışmayı önleyen bölümleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Raf alanları; her an ulaşabileceğiniz eşyaları koyup kullanabileceğiniz çeşitli boyutlarda bulunan raflarda mevcuttur. Ayakkabılarınızı için ayrı bir yer aramayıp raf bölümlerine yerleştirebilirsiniz. Raf bölümlerinin boyutunu siz zevkinize göre ayarlayıp kıyafetlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Fiyat listemiz 

Bize ulaşın 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon