Sürgülü Dolap Kapak Fiyatları

SÜRGÜLÜ DOLAP KAPAK FİYATLARI

Günümüzde estetik ve ergonominin birleşimi mobilyalar trend halini aldı. Alacağımız bütün mobilya çeşitlerinde çocuklar için emniyet, hanımefendiler için estetik ve beyler için ise ekonomi ön plana çıkmaktadır.

Sürgülü Dolap Kapak Özellikleri

Eviniz veya ofisiniz için alacağınız bütün mobilyaların ve dolapların kapaklarını sürgülü yapmak isteyeceksinizdir. Bunun nedeni çok açık. Öncelikle sürgülü dolap kapakları çok yer kaplamaz. Böylelikle ofsinizde ve evinizde daha geniş alana sahip olacaksınızdır.

Çocuklarınız için de daha emniyetlidir. Kapaklı dolapların köşeleri özellikle de çocuklar için yaralanmalara neden olabilir.

Albero Ray Dolap ihtiyacınız olan sürgülü dolap kapakları segmentinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. İhtiyacınıza göre hem ofis, hem mutfak ürünlerinde ve hemde diğer yaşam alanlarınızdaki dolaplar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bahse konu ürünlere alberoraydolap.com üzerinden ulaşabilirsiniz. alberoraydolap.com’un sürgülü dolap kapakları segmentinde ürettiği modelleri inceleyecek olursak;

Modeller ve Fiyatlar

Ürün Malzeme Cinsi M2/MT Satış Fiyatı

RAY KAPAK YONGA LEVHA (suntalem ) 1 AD. 350 TL.

RAY KAPAK MDFLAm 1 AD. 400 TL.

RAY KAPAK MEBRAN malzeme 1 AD. 500 TL.

RAY KAPAK AKRİLİK malzeme 1 AD. 600 TL.

RAY KAPAK GLOSSMAX (mdf malzeme ) 1 AD. 450 TL.

RAY KAPAK LAKE ( mdf üzeri boya malzeme ) 1 AD. 675 TL.

RAY KAPAK KAPLAMALI SUNTA 1 AD. 625 TL.

RAY KAPAK KAPLAMALI MDF 1 AD. 650 TL.

şeklinde sıralandığı görülür.

Buradan dolabınızın kapağı için M2 cinsinden hesap yapmak suretiyle yaklaşık bir fiyat elde edebilirsiniz. Yukarıdan da görüleceği gibi; kapak modelleri için faklı malzemeden imal edilerek satışa sunulmaktadır. Malzemenin cinsine görek fiyatlandırma yapılmaktadır.

alberoraydolap.com’da sürgülü dolap kapaklarının imal edildiği ürün yelpazesi incelendiğinde; çalışma odası, yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, giyinme odası, banyo, mutfak, portmanto, genç odası, yemek odası ürünlerinin tamamında zengin içeriğiyle raylı dolap kapağı kullanılmaktadır.

İhtiyaç duyacağınız sürgülü dolap kapağı için evinizden hassas bir şekilde alınan ölçü ile istenilen malzeme cinsine ve ebatına istinaden en kısa sürede sizin yerinize monte ederek hayatınıza konfor ve ferahlık katmaktayız.

Hemen Ara
Navigasyon