Sürgülü Dolap Kapak Modelleri

Sürgülü Dolap Kapak Modelleri

Sürgülü Dolap Kapak Modelleri

Sürgülü Dolap Kapak Modelleri, Dekorasyona ve ev dizaynlarına verilen önemin artmasıyla birlikte, Albero Ray Dolap sizlere çeşitli ev eşyası tasarımları sunmaktadır. Tasarladığı ürünleri satışa sunan Albero Ray Dolap, farklı zevklere de hitap edebilmek adına, çeşitlerini bol tutmaktadır. Dizayn etmenin yanı sıra, kullanılan mobilyalarımızın, kullanışlı olması da önemlidir. Buna bağlı olarak sürgülü kapakların kullanımı, sıradan, menteşe ile çalışan dolap kapaklarının kullanımına oranla artmıştır. Sürgülü kapaklar, ray üzerine kurulan, iç içe geçmeli sistemleri ile oldukça kullanışlıdır. Özellikle çalışma odası, yemek odası, yatak odası, giyinme odası, genç odası, bebek odası gibi uzun süre vakit geçirilen odalarda ve TV ünitesi, portmanto gibi ev eşyalarında kullanılan dolapların sürgülü kapakları, sizlere kullanım açısından kolaylık sağlar.

Evinizde Yer Açın

Sürgülü sistem mantığı ila çalışan sürgülü kapaklar, menteşeli kapaklara oranla daha az yer kaplar. Menteşeli kapaklarda, kapak açma alanına ihtiyaç duyulurken; sürgülü kapaklarda buna ihtiyaç yoktur. Ve sizlere yatak odası, giyinme odası, TV ünitesi, bebek odası, genç odası gibi kullanım alanlarında, daha az yer kaplayarak, gerek ofisinizde gerekse iş yerlerinde fazladan alan sağlar.

Renk ve Model Seçenekleri

Dolap kapaklarının kullanışlı olmasının yanı sıra, göz zevkinize hitap etmesini de istersiniz. Albero Ray Dolap, sürgülü dolap kapaklarında sizler için, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri sunmaktadır. Sürgülü dolap kapaklarında dilerseniz, sizler için birden fazla renk kombini seçeneği bulunur. Tek renk kapakların aksine, birbiriyle uyumlu renkler bir arada kullanılarak; evinize ve ya iş yerlerinize renk katabilirsiniz. Oldukça şık görünümlü olan bu sürgülü kapaklar, günümüzün trend renkleri kullanılarak tasarlanmıştır. Düz renkler dışında, kullandığınız oda ya da ofise daha da canlılık katacak desenler isteyebilirsiniz. Farklı zevklere hitap edebilecek, oldukça zarif desenler Albero Ray Dolap firması tarafından sizlere özel sunulmaktadır. Renklendirmenin ve desen kullanımının yanı sıra, sürgülü kapağın ihtiyaçlar doğrultusunda ayna olarak kullanımı da mümkündür. Seçeneklerinizi tamamen zevkleriniz ve ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirebilmeniz için Albero Ray Dolap sizlere bol seçenek sunar. Renk ve model seçeneklerine https://www.alberoraydolap.com/ray-kapak-modelleri/ linkine tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fiyat listemiz 

Bize ulaşın

 

 

Hemen Ara
Navigasyon