Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü Dolap Modelleri Kullanışlı bir ev denince akla ilk gelen dolaplardır. Fazla eşyaların ortadan kalkmasını sağlayan ve evinizde daha fazla yaşam alanı oluşturmak amacıyla yola çıkan Albero tasarım geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet veriyor. Albero tasarım, küçük alanlarda bile hayatınızı kolaylaştıracak işlevsel dolaplar üretiyor. Binlerce farklı model ve renkte dolap seçeneğiyle, ücretsiz keşif ve proje desteğiyle fark yaratan Albero tasarım evlerinizi daha güzel ve konforlu bir hale getirmek için konusunda uzman ekibiyle durmaksızın çalışıyor. Yatak odası, giyinme odası, baza ve başlıklar, tv konsolları, çalışma odası, genç odası, portmanto, bebek odası, yemek odası, koltuk grupları ayrıca tadilat ve dekorasyon çalışma alanlarımızdan sadece birkaçını oluşturuyor.

Giyinme odası

Modern tarzın etkisiyle yatak odalarında gardrop kullanımı yavaş yavaş azalmaktadır. Yeni yapılan bazı evlerde özellikle yatak odalarında ebeveyn banyosu gibi ayrı giyinme odaları bulunmaktadır. Ya da evin daha az kullanılan bir odası giyim odasına dönüştürülmektedir. Daha ferah ve düzenli odalar herkesin tercihidir. Bütün eşyalarınızı rahatça sığdırabileceğiniz, yazlık-kışlık eşya çıkarma derdine son vereceğiniz bir dolabınız olsun isterseniz Albero tasarımın size özel seçeneklerini değerlendirmeden dolap almak ya da yaptırmakta acele etmeyin. Ekibimiz sizin için en kullanışlı modeli ücretsiz olarak sunacaktır. Birinci kalite malzemelerle üretilen dolabınızı uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Albero dolaplarında dikkat çeken bir diğer önemli özellik ise ray sistemleri, klasik kapak stillerine nazaran sürgülü kapakların kullanımı daha kolay olduğu gibi mekandan da tasarruf edilir.

Mutfak Dolapları

Mutfak özellikle hanımların çok vakit geçirdiği ve evlerde en çok dikkatini çektiği yerdir. Bol dolaplı bir mutfak daha temiz bir çalışma alanı yaratacağı için istenen bir durumdur. Albero tasarım oldukça kullanışlı mutfak dolapları ile harika mutfaklar yaratıyor. Mutfağınızı yenilemek ya da yeni bir mutfak yaptırmak için Albero’nun profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Mağazalarımızda bulunan birbirinden şık, nitelikli ve işlevsel ürünlerden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz de ekibimizin sizin için özel olarak hazırladığı mutfaklardan birini tercih edebilirsiniz. Albero’nun eliyle yenilenen mutfağınızda daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Fiyat listemiz 

Bize ulaşın

Hemen Ara
Navigasyon