Sürgülü Gardrop

Sürgülü Gardrop

Sürgülü Gardrop

Sürgülü Gardrop Albero ray dolap sürgülü dolap modelleri ile de yanınızda. Gelişen çağın ve durmayan zarafetin tek adresi olarak bir telefon kadar yanınızdayız.

Albero Sürgülü Dolap Üretimi

Firma olarak , birçok ürünün üretiminde birinci kaliteyiz. Sürgülü dolap üretimi de iddialı olduğumuz konulardan biri. Profesyonel ekibiz ile ürünlerimizi her evin metre karesine uygun hale getirebiliyoruz. Gelişen çağın getirilerinden biri olan sürgülü dolap evinizin içindeki diğer eşyaların kullanım alanını arttırıyor. Kapaklı dolapların kullanıldığı zamanlarda kapağın açılış mesafesine göre yer ayarlaması yapmak zorunlu idi. Fakat şimdi böyle ayarlamalara gerek yok. Sürgülü dolap, kapaklı dolaplar gibi hızlı kapatmalara karşı savunmalı. Kapaklı sistemde hızlı kapatmalardan dolayı bir süre sonra dolap kapağı kullanılmaz hale gelirken şimdi yaptığımızı sürgü sistemi ile dolabınız uzun yıllar size hizmet verebilecek durumda.

Evinde küçük çocuğu olan müşterilerimiz de rahatlıkla kullanabilir. Sürgülü dolap modellerimizde hızlı itmelere karşı yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Kapaklar arasında boşluk bırakılmamıştır. İç içe geçirilen kapaklar ile el sıkışmaları önlenmeye çalışılmıştır.

Ürünlerimiz renk renk ve ihtiyaca göre kapak ve raf sayısıyla hizmetinize hazırdır. Şirket, ürün çeşitliliği ile tercih seçeneğinizi arttırmıştır.

Size özel muazzam ürün tercihleri sunan şirketimiz sürgülü dolap modellerinin içeriğini de bol seçenek sunmaktadır. Ürünlerde 3 boyutlu görüntü sağlanmıştır. Bu görüntü ; kravat ve pantolon askılıkları , asansör askılık sistemi , takı askılıkları , her ürüne özel tasarlanmış çeşitli çekmece modelleri , raf şeklinde saklama alanları ile sağlanmıştır. İstenilen modellere aydınlatma da eklenebilmektedir.

Sistemlerin hepsi , uzman kadrolar tarafından evinizin her köşesini fuzuli hale getirmeden etkin bir şekilde kullanıma açmak için tasarlanmıştır. En mükemmel düzeni birlikte yakalayabiliriz. Dolap bir odanın hacmini en çok kaplayan ürünlerden biridir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için uzman ekibe ihtiyaç vardır. Uzman ekibimiz ile her daim yanınızdayız.

Çeşitli ihtiyaçlarınıza göre şekil değiştirebilen ürünlerimiz kalitesi ile de yanınızda. Uzun yıllar düzen kurmaya uğraşmadan gönül rahatlı ile kullanacağınız ürünler firmamız da mevcuttur.

Ziyaretimize her zaman gelebilirsiniz.

Fiyat listemiz 

Bize ulaşın 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon