Sürgülü Ray Dolap Modelleri

Sürgülü Ray Dolap Modelleri

Sürgülü Ray Dolap Modelleri

Sürgülü Ray Dolap Modelleri, Evlerinizde bütünlüğü sağlamak ve  detaylandırmak ister misiniz? Dediğim gibi evlerimiz, bizim kalelerimiz. En çok neye önem verdiğimiz ve ihtiyacımız olanı en iyi biz biliriz. Albero ray dolap olarak da bu ihtiyaçları karşılamak ve size bu konuda hizmet etmek  elbet bizim işimiz.

Sürgülü ray dolap modelleri kişiye ve mekana özel, uygun bir şekilde tasarlanır. İsteğe bağlı boyda ve uzunlukta  dizayn edilebilir. Hatta yerden tavana, duvardan duvara olarak da tasarlanır. Raf sayıları, dolabın iç dizaynı, çekmeceler, askılıklar, takılıklar, şeffaf kutular, aksesuar bölümleri hepsi kişiye özel, isteğe göre üretilir ve dolabın iç dizaynı bu şekilde oluşturulur. İsteyen elbet dolabını ışıklandırma ile de süsleyebilir.

Sürgülü ray dolaplar evlerimizi modernliğe taşıyor. Daha şık ve geniş mekanlar oluşmasına olanak sağlar. Sürgülü ray dolap modelleri kişiye ve mekana özel üretilir. Biz albero ray dolap olarak sizi yüzlerce sürgülü ray dolap modeliyle buluşturuyoruz.

Hayat akıp giderken siz dolaplarınızı kaydırmanın keyfini sürün. İnsanlığın buluşları bize daima iyi yollar göstersin. Ray dolap modelleri gibi hayatımıza kolaylık sunsun…

Mobilyacılar bu sektörde çok amaçlı birçok ürün tasarladılar ve piyasaya sürdüler. Ama son dönemde en çok tutulan tasarım olan sürgülü dolap sistemleri oldu. Bu sistem ile artık dolap kapaklarıyla uğraşmaktan ise çekilir daha kolay açılan sürgülü sistemler geliştirdiler. Sistem dolap kapaklarını dışa doğru açılır değil de yana doğru kaydırarak açılan dolaplar halinde üretildi. Bunu sağlamak için dolap kapaklarının içine raylar döşendi ve bu rayların ucuna bir mekanizma bağlandı ki dolap kapakları sert kapanıp olası bir kazaya sebebiyet vermesin diye. Bu sistem ile birlik küçük dar evlerde dolaplar sorun olmaktan çıktı. Önceden dolapların kapaklarının açılması için öncende yer bırakmak gerekirdi ve bu da küçük dar evlerde pek mümkün olmazdı. Kapaklar yarım açılarak kullanılırdı. Bu sistem geliştirildikten sonra en büyük sorunlardan biriside ortadan kalmış oldu. Birde açılırken dolap kapakları çabuk bozulurdu. Ve terlerinden çıkarlardı. Menteşeleri paslanır bozulurdu. Bunları önlemek için hep bakım yaptırmak zorunda kalınırdı. Ama raylı sistem geliştirilirken kullanılan malzemeler çok kaliteli ve paslanmaz seçildi. Ve bunun gibi insanları angarya işlerden kurtarmış oldu. Artık insanlar dolapları yüzünden sorun yaşamaktan kurtuldu. Hal böyle olunca da konforlarımıza daha düşkün olduk çünkü bizi rahat ettirecek ortamlarda da yaşamak istiyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

 

Hemen Ara
Navigasyon