Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat ve Dekorasyon

 Tadilat ve Dekorasyon

Firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışıyla belirli kalite ve standartlara uygun tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaktadır. Kalite politikamızdan asla taviz vermeden malzeme temini ve işçiliğin tüm aşamaları firmamız tarafından takip edilip hem vakit hem de nakit anlamında ekonomik çözümler için doğru adrestesiniz. İç-dış mekân tadilat ve dekorasyonunun yanı sıra özel ölçülerde gereken mutfak mobilyası, yatak odası takımları, kapı montajları gibi parça işler de için ihtiyaçlarınıza uygun tadilat çözümleri önerebiliriz. Her keseye uygun özel çözümlerimiz bulunuyor. Keşif hizmetimiz ise ücretsiz sunuluyor.

Tadilat ve dekorasyon işlerinde çok fazla kategori bulunmaktadır. Genel anlamda ev dekorasyonunda kalitenin yanı sıra kullanılan renk tonları da çok önem taşır. Dekorasyon son derece titizlik gerektiren kusursuz detaylar üzerinde çalışılması gereken bir iştir. O nedenle tadilat ve dekorasyon firmanızı seçerken son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Dekorasyon ve tadilat kavramları bu anlamda karıştırılmaktadır. İkisi birbirinin aynısı değil tamamlayıcısıdır. Dekorasyon tadilatı tamamlanmış bir yerin görsel zarafet içersinde yenilenerek yapılandırması işlemidir. Sadece tadilat gerektiren durumların yanı sıra sadece dekorasyon gerektiren durumlar da olabilir. Ancak ikisinin beraber yapılması komple bir çözüm seçeneği olarak daha sağlıklı olacaktır. Maliyetin yüksek olması bir dekorasyon projesinin kaliteli olduğu anlamına gelmeyebilir. Çok ekonomik maliyetlerle bile harika dekorasyonlar yapılabilir.

Zevkinize uygun şekilde tadilat ve dekorasyon işlerinizi en ince ayrıntısına kadar tasarlayan ve anahtar teslim sunan uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken mail ya da telefon ile iletişim bilgilerinizi bırakıp bize ulaşmanız. Uzman ekiplerimiz sizi en kısa sürede ziyaret ederler, gerekli ölçüleri alıp ihtiyacınızı analiz ettikten sonra size özel farklı alternatifler üzerinde çalışırlar ve beğeninize sunarlar. Onay verdiğiniz tadilat ve dekorasyon çözümü üzerinde sözleşmeniz hazırlanır ve tasarımların hazırlanması buna göre başlatılır. Bunun dışında sizin başınızı hiç ağrıtmadan işimizi tam taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ederiz. Bu sürecin tüm aşamaları uzmanlarımızın gözetiminde yapılır ve en uygun malzemeler titizlikle seçilir en zarif tasarım modelleri müşterilerimizin beğenilerine sunulur.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon