TV Ünitesi

 

TV Ünitesi

TV Ünitesi konusunda Albero Ray Dolap şirketi, tasarım ürünler hazırlamakta ve bu tasarımları uygulanarak satışını yapmaktadır. Şirket uzun yıllardır sektörün içinde olup, sahip olduğu tecrübeleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Size özel tasarımlar hazırlayan şirket; yemek odası, Tv unitesi, yemek odası, yatak, sehpa, banyo, mutfak, oturma grubu, bebek odası, portmanto, çalışma odası, köşe koltuk takımları, duvar kağıdı, ofis call center, tadilat ve dekorasyon ürünleri satışı yapmaktadır. Ürünler, sadece bunlar ile sınırlı kalmamakta ve çeşitleri olmaktadır. Her bir ürün, en güzel şekilde tasarlanmakta ve ürünün yapımında kaliteli malzemelerden yararlanılmaktadır. Şirketin tasarlayarak hazırlandığı ürünler, modern dünyanın zevklerine hitap etmektedir. Ürünlerin yapım aşamasında dikkat edilen bir diğer konu ise yılın trend olan dekorasyon renkleri dikkate alınarak hazırlanıyor olmasıdır.

Şirketin hazırlayarak satışını yaptığı her bir ürün kategorisi kendi içinde değerlendirilip hazırlanmaktadır. Öyle ki, her bir ürün çeşidi olması gereken ölçütlerde olmakta ve kendi alana özgü özellikleri barındırmaktadır. Tv unitesi ürünleri evinizden alınan ölçüler çerçevesinde hazırlanmakta ve bu ürünlerde size özgü bir tasarım yapılmaktadır. Bu ürünler, ışık sistemleri ile desteklenmekte ve bu sayede eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır. Bu bölüme farklı renk ve dekoratif figürler eklenerek bölümün tasarımı güçlendirilmektedir. Şirket, İstanbul’un Maltepe semtinde faaliyet göstermektedir. Şirket, her ürünün tasarımına özen göstermektedir. Genç odaları genellikle canlı renkler ile donatılmakta ve her yönü ile gençlere hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Günün önemli bir kısmını geçirdiğiniz çalışma odanız, sizi yormayacak şekilde hazırlanmakta ve bu odalarda sizin dikkatinizi dağıtacak, sizi işinizden alıkoyacak herhangi bir durum oluşturulmamaktadır.

Tv unitesi, koltuk takımları gibi bölümler, evinizin misafirlerine hitap eden bölümler olduğu için, bu bölümlerin hoş ve modern bir tasarıma sahip olması büyük önem taşır. Bu bağlamda şirket bu konu üzerinde gerektiği kadar durmakta ve modern çizgide tasarımlar hazırlamaktadır. Şirketin web sitesi üzerinde bu ürünleri görsellerine de yer verilmiş ve bu ürünleri tanımanıza olanak sağlanmıştır. İstanbul Maltepe’de bulunan şirketten ev alışverişinizi yapabilirsiniz.

TV Ünitesi

TV ünitesi de evinize ayrı bir hava katacak mobilyalardandır. Televizyon ünitelerinin televizyonunuzla ve koltuk takımınızla uyumlu olması gerekmektedir. Bu konuya dikkat edildiği takdirde son derece modern görünümlü ünitelere kavuşabilmek de mümkün olmaktadır. Albero Raydolap, TV ünite üretimi yapan bir firmadır. Dilediğiniz tarzda ünite yapabilecek firmamız, sizlere ilettiği önerilerle daha iyi görüntüde bir ünite üretimi gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız, her türlü mobilyanın üretimini üstlenen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. Televizyon üniteleri de üretimini gerçekleştirdiğimiz önemli mobilyalar arasındadır. Şu ana kadar ürettiğimiz üniteler sonucunda hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşadığı görülmemiştir. Bu durum, televizyon ünitesi imalatı konusunda uzman olduğumuzu göstermekte ve neden Albero Raydolap’ın tercih edilmesi gerekliliğini kanıtlamaktadır.

TV Ünitesi Üretilirken Nelere Dikkat Edilir?

TV ünitesi üretimi yapılırken dikkat edilen konulardan en önemlisi, televizyonunuzun boyutudur. Televizyon boyutuna göre ünitelerin boyutları da değişmektedir. Sonuç olarak küçük televizyona büyük ünite olmayacağı gibi büyük televizyona da küçük ünite olmamaktadır. Albero Raydolap, gerekli ölçülerin ve tarafınızdan tasarım isteklerinin alınmasının ardından üretime geçmektedir.

Firmamız, üretimi çok kısa süreler içerisinde tamamlamaktadır. Hızlı ve sıfır hata ile tamamlanan üretim sonucunda televizyon üniteleriniz adresinize iletilmektedir. İletim esnasında da ünitelerinizde herhangi bir hasar oluşmamaktadır. Her zaman avantajlı bir konumda olan Albero Raydolap, üstün hizmetleri sayesinde bir numaralı TV ünitesi imalat firması olmuştur.

Televizyon Ünitesi Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Televizyon ünitesi fiyatları, oldukça değişkendir. Her modelin farklı bir fiyatı bulunmaktadır. Albero Raydolap firmamızda her bütçeye uygun ünite bulabilmek mümkündür. Uygun fiyattan satış yapıp kaliteden ödün vermeyen tek firma olan firmamız, hizmet hayatı boyunca bu özelliğini sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamızın 39 ilçenin tümüne hizmet sağladığı unutulmamalıdır. Bu da uygun fiyat ve kaliteli mobilyalar için bizi her yerden tercih edebileceğiniz anlamına gelmektedir. TV ünitesi fiyatı;

  • İmalatı yapılacak ünitenin boyutuna,
  • Üretim süresi boyunca kullanılacak malzemelere,
  • Ustalarımızın işçilik maliyetlerine,
  • Üretimi tamamlanan ünitelerin hangi ilçeye gönderileceğine,
  • Firmamızdan talep edilen ekstralara,

Bakılarak belirlenmektedir. Fiyat değişimini sağlayan bu faktörler, yalnızca Albero Raydolap firmamızı ilgilendirmemektedir. Bu faktörler, bütün firmalar için geçerli olan faktörlerdir. Firmamız ise her daim uygun televizyon ünitesi fiyatları üzerinden hizmet sağlamayı sürdürmedeki kararlılığını korumaktadır.

TV Ünitesi Montajı Yapabilen Uzman Firma

Üretilen ünitelerin montajını da yapabilen firmamız, çok yönlü bir firma olma özelliğini taşımaktadır. Sunulan hizmetin her bölümünü kendisi yapan Albero Raydolap, bu konumda müşterilerine çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Üretim ve TV ünitesi montajı da dâhil bütün hizmetlerimiz, çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Böylelikle hiçbir zaman kaybı yaşanmadan talep edilen hizmet tamamlanabilmektedir. Firmamız bünyesinde hâli hazırda satışta bulunan hazır modellerimiz de bulunmaktadır. Beğenmeniz durumunda bu modellerin satışı da tarafınıza yapılabilmektedir.

 Fiyat listemize göz attınız mı?

>> TV Ünitesinde bütün ürünlerimizde olduğu gibi evinize alınacak ölçü ile,Tv ünitelerini yonga levha,mdflam, mebran, Lake ve Doğal ahşap kaplama alternatifleri ile her zevke ve her bütçeye uygun proje çizerek teklif ediyoruz.

 >> Tasarımlarımızın bir bölümünde değişik renklerdeki malzemelerin birbirleri ile kombine ederek evinizdeki diğer mobilyalarını za uyumasını sağlıyor ve farklı ve estetik ürünlere sahip olmanızı sağlıyoruz.

>> Kullandığımız bütün malzemelerde AB standartlarında kullanmaya özen gösteriyoruz. Tercihen Işık sistemleri ekleyerek Yaşam alanlarınıza estetik görünüm katıyoruz.

 

Hemen Ara
Navigasyon