TV Ünitesi

 

TV Ünitesi

TV Ünitesi konusunda Albero Ray Dolap şirketi, tasarım ürünler hazırlamakta ve bu tasarımları uygulanarak satışını yapmaktadır. Şirket uzun yıllardır sektörün içinde olup, sahip olduğu tecrübeleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Size özel tasarımlar hazırlayan şirket; yemek odası, Tv unitesi, yemek odası, yatak, sehpa, banyo, mutfak, oturma grubu, bebek odası, portmanto, çalışma odası, köşe koltuk takımları, duvar kağıdı, ofis call center, tadilat ve dekorasyon ürünleri satışı yapmaktadır. Ürünler, sadece bunlar ile sınırlı kalmamakta ve çeşitleri olmaktadır. Her bir ürün, en güzel şekilde tasarlanmakta ve ürünün yapımında kaliteli malzemelerden yararlanılmaktadır. Şirketin tasarlayarak hazırlandığı ürünler, modern dünyanın zevklerine hitap etmektedir. Ürünlerin yapım aşamasında dikkat edilen bir diğer konu ise yılın trend olan dekorasyon renkleri dikkate alınarak hazırlanıyor olmasıdır.

Şirketin hazırlayarak satışını yaptığı her bir ürün kategorisi kendi içinde değerlendirilip hazırlanmaktadır. Öyle ki, her bir ürün çeşidi olması gereken ölçütlerde olmakta ve kendi alana özgü özellikleri barındırmaktadır. Tv unitesi ürünleri evinizden alınan ölçüler çerçevesinde hazırlanmakta ve bu ürünlerde size özgü bir tasarım yapılmaktadır. Bu ürünler, ışık sistemleri ile desteklenmekte ve bu sayede eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır. Bu bölüme farklı renk ve dekoratif figürler eklenerek bölümün tasarımı güçlendirilmektedir. Şirket, İstanbul’un Maltepe semtinde faaliyet göstermektedir. Şirket, her ürünün tasarımına özen göstermektedir. Genç odaları genellikle canlı renkler ile donatılmakta ve her yönü ile gençlere hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Günün önemli bir kısmını geçirdiğiniz çalışma odanız, sizi yormayacak şekilde hazırlanmakta ve bu odalarda sizin dikkatinizi dağıtacak, sizi işinizden alıkoyacak herhangi bir durum oluşturulmamaktadır.

Tv unitesi, koltuk takımları gibi bölümler, evinizin misafirlerine hitap eden bölümler olduğu için, bu bölümlerin hoş ve modern bir tasarıma sahip olması büyük önem taşır. Bu bağlamda şirket bu konu üzerinde gerektiği kadar durmakta ve modern çizgide tasarımlar hazırlamaktadır. Şirketin web sitesi üzerinde bu ürünleri görsellerine de yer verilmiş ve bu ürünleri tanımanıza olanak sağlanmıştır. İstanbul Maltepe’de bulunan şirketten ev alışverişinizi yapabilirsiniz.

 Fiyat listemize göz attınız mı?

>> TV Ünitesinde bütün ürünlerimizde olduğu gibi evinize alınacak ölçü ile,Tv ünitelerini yonga levha,mdflam, mebran, Lake ve Doğal ahşap kaplama alternatifleri ile her zevke ve her bütçeye uygun proje çizerek teklif ediyoruz.

 >> Tasarımlarımızın bir bölümünde değişik renklerdeki malzemelerin birbirleri ile kombine ederek evinizdeki diğer mobilyalarını za uyumasını sağlıyor ve farklı ve estetik ürünlere sahip olmanızı sağlıyoruz.

>> Kullandığımız bütün malzemelerde AB standartlarında kullanmaya özen gösteriyoruz. Tercihen Işık sistemleri ekleyerek Yaşam alanlarınıza estetik görünüm katıyoruz.

 

Hemen Ara
Navigasyon