Ümraniye Ray Dolap

Ümraniye Ray Dolap

Ümraniye Ray Dolap  Kullanımının Artması

Ray dolap sistemi son yıllarda evlerimizde, ofislerimizde çok fazla kullanmaya başladığımız bir dolap sistemidir. Bu dolap sistemi evlerimizdeki mekanların ve kullanım alanlarının değişmesi sebebiyle büyük kolaylıklar ve pratik kullanımlar sağlayan bir sistemdir. Bu dolapları ilk yatak odası dolabında kullanmaya başladık. Yatak odasının darlığı sebebiyle kapağın içten dışa açılıp kapanmasının zor olması sebebiyle raylıdolap kullanılmaya başlamıştır. Yatak odasından sonra ise mutfakta diğer odalarda ve vestiyerlerde kullanılmaya başlamıştır. Ümraniye ray dolap evlerimize bu sitemde dolap üreten firmalardan biridir. İnsanların yaşam tarzının değişmesi ve oluşturduğumuz yeni hayat stillerimiz artık kullanım alanlarının dar olmasına ve çok farklı eşyaların hayatımıza girmesine sebep olmuştur. Bu alan darlıkları da bu şekilde raylıdolap gibi yeni tasarımlarla hayatımıza kolaylıklar getirmiştir.

Ümraniye Ray Dolap  ve Teknik Özellikleri

Raylıdolap sistemi ile hayatımıza büyük kolaylıklar gelmiştir. Bu sistem ile evlerimizde mekan kullanımı artmıştır. Dolapların içlerine yerleştirilen raylar üzerinde dolabın kapağının hareket etmesi sistemine bağlı olarak geliştirilmiş bir kapak sistemidir. Bu kapak sisteminde kapak dolabın içinde dolaba paralel olarak hareket etmektedir. Böylece kapak oda içerisinde yer kaplamamaktadır. Bu sistem ilk olarak yatak odasında gardırop kapağında kullanılmış olup daha sonra bu sistem dolabın içindeki diğer aparatlara yerleştirilmiştir. Raylı sistem daha sonra mutfak dolaplarında, çocuk ve genç odalarında, vestiyerlerde ve diğer dolap türlerinde kullanılmaktadır. Ümraniye ray dolap evlerimizde  raydolap sistemini hazırlayan ve sunan firmalardan biridir. İstanbul ve çevresine hizmet vermektedir.

Ümraniye Ray Dolap  Fiyatları

Ümraniye raydolap, raydolap sistemleri konusunda üretim ve monte işleri yapan firmalardan biridir. Raydolap yaptırmaya karar verdiysek bu konuda öncelikle yaptıracağımız dolabın fiyatını çıkarttırmalıyız. Raydolapda kullanılan ürünün kalitesine göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Birinci kalite bir üründen raydolap yaptırırsak bu bize biraz pahalıya gelse de aslında ömürlük bir kullanım ve garanti ile oldukça uyguna gelmektedir. Firmaların sunduğu farklı seçenekler ve bu seçeneklere göre değişen farklı fiyatlarla her bütçeden aileye raydolap sistemi yapılabilmektedir. Bu konuda müşteriye sunulan seçenekler ve farklı fiyatla her durumdaki müşteriye hitap etmektedir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon