Yatak Odası

 

Yatak Odası

Yatak Odası konusunda Albero Ray Dolap, bir tasarım ve uygulama şirketidir. Ev bölümleri ve ürünleri hazırlamakta ve o ürünlerin satışını yapmaktadır. Şirket geniş kapsamlı çalışmaktadır, haliyle satışa sunduğu ürünler de çeşitlilik göstermektedir. Şirketin hazırlayıp satışa sunduğu tüm ürünler, modern çizgilere sahiptir. Eşsiz tasarımları sizle buluşturmakta olan şirket, size özel tasarımlar yapmaktadır. Estetik görünümü bütün ürünlerde yakalamakta ve bu sayede sizlerin beğenisini kazanmaktadır. Şirket, müşteri memnuniyetinin oluşmasına büyük özen göstermektedir, bunu gerek ürünlerde gerekse verdiği hizmetten ödün vermeyerek sağlamaktadır. Yemek odaları, TV üniteleri, yatak odası, banyo, mutfak dolapları, giyinme odası, raydolap, yatak, ofis call center, duvar kağıtları, bebek odası, oturma grupları, portmanto, baza ve başlık şirketin satışa sunduğu ürünlere örnektir. Ürünler oldukça şık görünümlü ve günümüzün trend renkleri kullanılarak tasarlanmıştır.

Yatak Odası

TV üniteleri evinizin ölçüleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Eşsiz tasarımları ile yatak odası, maksimum tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Özel mimari tasarımlara sahip olmaktadır, bunun yanı sıra oldukça kullanışlıdır. Bu ürünler, markanın diğer ürünleri gibi son derece kalitelidir. Yapımında kullanılan her bir ürün oldukça kaliteli malzemelerin birleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Bu ürünler, 3 boyutlu tasarımları ve görkemli yapıları ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Günümüz standartlarının üstünde hizmet sunan şirket, zarif görünümlü ürünleri ile göz doldurmaktadır. Günün ciddi miktardaki bölümünü geçirdiğiniz çalışma odası, son derce hoş tasarımlara sahip olmalıdır. Bu bölüm dikkatinizi dağıtmayacak şekilde tasarlanmalı ve işinizi yaparken rahat olmanızı da sağlamalıdır. Şirket, çalışma odası ürünlerini bu bağlamda hazırlamaktadır.

Mutfak kısmında ise çok fonksiyonlu dolaplar hazırlamak en temel etkendir. Bu bağlamda hazırlanan dolaplar, kaliteli yapıları ile de dikkat çekmektedir. Yemek odası, yatak odası, oturma grupları, koltuk takımları gibi ürünlerde genel zarafet düşünülerek tasarım yapılmaktadır. Yani bölüm bir bütün olarak hayal edilmekte ve bu şekilde hazırlanmaktadır. Şirket, İstanbul Maltepe’de hizmet vermektedir. Tüm ürünlerde ölçülere dikkat edilmekte ve mümkün olan en kaliteli malzemeler kullanılmaya çalışılmaktadır. Sehpalar, banyo kapakları gibi diğer ürünler de oldukça hoş görünümlüdür.

Fiyatlarımıza göz attınız mı?

ALBERO RAYDOLAP EVİNİZİN PRESTİJİ

>> Yatak odası ,size özgü tasarımlarla mekanda maksimum tasarruf yapmanıza, sizin istemiş olduğunuz ve ihtiyaç duyduğunuz iç dizaynıyla kıyafetlerinizin en uygun şekilde sergilenmesine yarar sağlar.
>> Uzman ekibimiz tarafından odalarınızın  en doğru şekilde ölçülendirilip,   3D(boyutlu)tasarım ve görsel sunumlarımızla birlikte Yatak odanızda farklılık yaratmak önceliklerimiz arasındadır.
>> Özel mimari tasarım Albero Yatak odası sistemlerinde, ihtiyaçlarınız ve isteğiniz göz önünde tutularak, asansör askılık sistemleri, takı ve kravat askılıkları, çekmece, aydınlatma gibi iç ünitelerle tasarlanır ve standart bir elbise dolabından çok daha fazla faydalı ve kullanışlı hale getirilir.
>> Yatak odası dolabı,larımızda kaliteden.estetikten ve insanların güveninden ödün vermeden,mutlak müşteri memnuniyeti Albero; yatak odasını yıllardır vazgeçilmez kılıyor.
Hemen Ara
Navigasyon