Yemek Odası

Yemek Odası

Eskiden sadece misafir geldiğinde yemek yemek için kapısı açılan yemek odalarının günümüzde çok daha göz önünde bulunduğunu biliyorsunuz. Eskisi gibi sadece yemek için kullanılan yemek odası takımları artık evinizin en gözde ve aynı zamanda konforlu alanına dönüştü diyebiliriz. Bu sebeple hem şıklık hem konfor yemek odası takımları için artık çok daha önemli bir hal almaya başladı. Albero Ray Dolap yemek odası takımlarında şıklığı ve sizin zevkinizi ön planda tutarken konforundan da ödün vermeyerek sizi istediğiniz yemek odasına kavuşturmayı amaçlıyor.

Kullanım Kolaylığı

Yeni nesil yemek odası takımlarında tercih edilen malzemeler sayesinde artık hantal olmayan bu takımlar günlük kullanıma da uygun hale gelmiş bulunmakta. Tercihinize göre rahatlıkla günün her öğünü yemek yiyebilmek için kullanabileceğiniz gibi rahat koltukları sayesinde çalışma masası olarakta gönül rahatlığıla kullanabilmeniz mümkündür. Pek çok işinizi halledebileceğiniz bu yemek odası takımlarını rahatlıkla taşıyabilir, tercih ediceğiniz özelliklere göre kullanım kolaylığını da arttırabilirsiniz. Geniş büfe ve dolap seçenekleriyle de birçok eşyanızı burda saklayabildiğiniz gibi yemek takımlarınızı, çatal, bıçaklarınızı da burda tutarak işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Model Seçenekleri

Tamamen sizin tercihinize bağlı olarak ürettiğimiz birçok çeşit yemek odası grubundan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ortalama kişi sayısına göre seçebileceğiniz masalar olduğu gibi isterseniz duruma göre boyutu arttırılabilen kullanışlı masalardan seçmeniz de mümkün. Koltuk seçeneklerinizde çok geniş olduğu gibi tercihinizi bu dönemde çok fazla moda olan geniş puflardan yana da kullanarak evinize yeni bir hava katmanız mümkün.

Tasarım ve Özel Üretim

Aynı zamanda özel üretim yemek odaları takımlarımızı tercihinize göre sipariş ederek  kişiselleştirebilir bu sayede kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de evinizin eşyalarının içinize sindiği boyutta ve oran da olmasıdır. Bu sebeple siparişinize göre istediğiniz boy ve ölçüde yapabilen bu yemek takımları evinizde tam olması gereken boyutta olacak ve çok daha orantılı bir görüntü sağlayacaktır. Verdiğiniz siparişte istediğiniz tasarım ve ölçüyü belirttikten sonra tam istediğiniz gibi bir yemek odanız olucak ve geriye kalan tek şey yemek odanızın tadını çıkarmak olacaktır.

Yemek odası günümüz de o kadar kullanışlı bir oda haline geldi ki insanlar yemek odalarına televizyon, bilgisayar vs gibi ev gereçlerini de koymaya başladılar.

Kimi insanlar da sade bir yemek odasını tercih ederken, kimileri çok amaçlı kullanım sağlayan çeşitli eşyaların bulunduğu yemek odaları dizayn ederler.

Yemek odası modeli seçerken, özellikle kullanacağımız yemek takımı ve dekorasyon renklerine önem göstermeliyiz. Kaliteli bir yemek takımı, evimize gelen konuklarımıza daha da iyi bir ortam sağlamamız konusunda bize çok ama çok yardımcı olur.

Fiyat Listemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ataşehir oto çekiciÜmraniye oto çekiciMaltepe oto çekiciÜsküdar oto çekiciÇekmeköy oto çekiciMaltepe oto çekiciAtaşehir oto KurtarıcıKadıköy oto çekici
Hemen Ara
Navigasyon