Yemek Odası

Yemek Odası

Eskiden sadece misafir geldiğinde yemek yemek için kapısı açılan yemek odalarının günümüzde çok daha göz önünde bulunduğunu biliyorsunuz. Eskisi gibi sadece yemek için kullanılan yemek odası takımları artık evinizin en gözde ve aynı zamanda konforlu alanına dönüştü diyebiliriz. Bu sebeple hem şıklık hem konfor yemek odası takımları için artık çok daha önemli bir hal almaya başladı. Albero Ray Dolap yemek odası takımlarında şıklığı ve sizin zevkinizi ön planda tutarken konforundan da ödün vermeyerek sizi istediğiniz yemek odasına kavuşturmayı amaçlıyor.

Kullanım Kolaylığı

Yeni nesil yemek odası takımlarında tercih edilen malzemeler sayesinde artık hantal olmayan bu takımlar günlük kullanıma da uygun hale gelmiş bulunmakta. Tercihinize göre rahatlıkla günün her öğünü yemek yiyebilmek için kullanabileceğiniz gibi rahat koltukları sayesinde çalışma masası olarakta gönül rahatlığıla kullanabilmeniz mümkündür. Pek çok işinizi halledebileceğiniz bu yemek odası takımlarını rahatlıkla taşıyabilir, tercih ediceğiniz özelliklere göre kullanım kolaylığını da arttırabilirsiniz. Geniş büfe ve dolap seçenekleriyle de birçok eşyanızı burda saklayabildiğiniz gibi yemek takımlarınızı, çatal, bıçaklarınızı da burda tutarak işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Model Seçenekleri

Tamamen sizin tercihinize bağlı olarak ürettiğimiz birçok çeşit yemek odası grubundan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ortalama kişi sayısına göre seçebileceğiniz masalar olduğu gibi isterseniz duruma göre boyutu arttırılabilen kullanışlı masalardan seçmeniz de mümkün. Koltuk seçeneklerinizde çok geniş olduğu gibi tercihinizi bu dönemde çok fazla moda olan geniş puflardan yana da kullanarak evinize yeni bir hava katmanız mümkün.

Tasarım ve Özel Üretim

Aynı zamanda özel üretim yemek odaları takımlarımızı tercihinize göre sipariş ederek  kişiselleştirebilir bu sayede kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de evinizin eşyalarının içinize sindiği boyutta ve oran da olmasıdır. Bu sebeple siparişinize göre istediğiniz boy ve ölçüde yapabilen bu yemek takımları evinizde tam olması gereken boyutta olacak ve çok daha orantılı bir görüntü sağlayacaktır. Verdiğiniz siparişte istediğiniz tasarım ve ölçüyü belirttikten sonra tam istediğiniz gibi bir yemek odanız olucak ve geriye kalan tek şey yemek odanızın tadını çıkarmak olacaktır.

Yemek odası günümüz de o kadar kullanışlı bir oda haline geldi ki insanlar yemek odalarına televizyon, bilgisayar vs gibi ev gereçlerini de koymaya başladılar.

Kimi insanlar da sade bir yemek odasını tercih ederken, kimileri çok amaçlı kullanım sağlayan çeşitli eşyaların bulunduğu yemek odaları dizayn ederler.

Yemek odası modeli seçerken, özellikle kullanacağımız yemek takımı ve dekorasyon renklerine önem göstermeliyiz. Kaliteli bir yemek takımı, evimize gelen konuklarımıza daha da iyi bir ortam sağlamamız konusunda bize çok ama çok yardımcı olur.

Yemek Odası

Yemek odası satın almak veya yaptırmak isteyenlerin ilk durağı Albero Raydolap firmasıdır. İstanbul’da en çok bilinen firmalardan birisi olan Albero Raydolap, güvenilirliği ve kalitesiyle dikkat çekmektedir. Firmamız, usta marangozlara sahip bir işletme olarak hayalinizdeki oda tasarımını hayata geçirmektedir. İstanbul geneline sağlanan hizmetlerimizdeki kalite, çok üst seviyededir.

Öyle ki bizi tercih edenler, her zaman kaliteli işçilikle karşılaşmaktadır. Bu da yemek odası tasarımı yaptırmak isteyenleri firmamıza yönlendirmektedir. Albero Raydolap, talep edilen her hizmeti hassas bir şekilde yürütmektedir. Sonuç olarak hizmetlerimizde herhangi bir hatayla karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkmaktadır.

İstanbul Yemek Odası Üretimi ve Montajı

Firmamız, İstanbul genelinde yemek odası üretim taleplerinizi kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Bilindiği gibi üretimin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve ardından seri bir şekilde montaj işlemine geçilmesi önemli bir meseledir. Albero Raydolap da hızlı ve hatasız hizmet anlayışını benimsediğinden bütün hizmetlerini hızlı bir şekilde tamamlayacak kalitededir.

İstanbul yemek odası montajı da bu alanda uzman olan çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Montaj, en az imalat kadar önemli bir konudur. Çünkü montaj işleminde yapılacak hatalar, kısa vadede mobilyalarınızda sorun çıkarabilmektedir. Firmamız da böylesine olumsuz bir durumun yaşanmaması için işini titizlikle yapmaktadır. İstanbul yemek odası imalatı konusundaki uzmanlığımız, herkesin takdiridir. Kısacası bizi tercih etmeniz, her anlamda siz değerli müşterilerimize avantaj sağlayacaktır.

Yemek Odası Tamiri için Hangi Firma ile Çalışılmalı?

Yemek odalarınızın tamirinde hangi firmayı tercih edeceğiniz önemlidir. Her firma, yemek odası tamiri için gereken yeterliliğe sahip olamayabilmektedir. Bundan dolayı internet üzerinden araştırma yaparak en iyi tamir firmasını bulmanız önerilmektedir. Albero Raydolap, tamir içinde uzman bir ekibe sahiptir. Hasar görmüş mobilyalarınız, uzman kadromuzun becerikli ellerinden geçerek tamir edilmektedir.

Ekstra olarak mobilyalarınıza gereken bakımı da yapan ekibimiz, uzun vadede mobilyalarınızın hasar görmesini de önemli ölçüde engellemektedir. Tamir hizmetlerimiz, İstanbul geneline sağlanmaktadır. Sonuç olarak profesyonel tamir hizmetinden herkes kolaylıkla yararlanmaktadır. Albero Raydolap, bu hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinin sağlanmasını birinci amaç gördüğünü de nitelemektedir.

 

Uygun Yemek Odası Fiyatları Üzerinden Satış Yapan Firma

Müşterilerimize sağladığımız diğer bir avantajımız da fiyatlar konusundadır. Öncelikle İstanbul yemek odası satışı yapan her firmanın belirlemiş olduğu yemek odası fiyatları farklıdır. Bu durum göz önünde bulundurularak kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma bulmanız gerekmektedir. Albero Raydolap, bu tanıma uygun sayılı firmalardandır. Kısacası bizi tercih etmeniz, sizleri kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalara yönlendirecektir. Firmamız;

  • İstanbul geneline; tamir, üretim ve montaj hizmeti sağlayabilmektedir.
  • Bütün hizmetler için uygun fiyat talebinde bulunmaktadır.
  • En kısa süre içerisinde tamir, üretim ve montaj hizmetlerini tamamlayabilmektedir.
  • Kişinin isteği doğrultusunda üretim gerçekleştirebilmektedir.

Görüldüğü gibi Albero Raydolap, bu denli avantajlı bir firmadır. Bizi tercih etmeniz de sizleri bu avantajlara yönlendirmektedir.

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon