Yerden Tavana Ray Dolap

Yerden Tavana Ray Dolap

Kapaklarının özelliğinden dolayı ismini alan dolaplar günümüzde en çok tercih edilen dolap modellerinden oluyor. Yerden tavana ray dolap özel olarak tasarlanıyor. Kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda tasarlanan dolaplar farklı renk ve model çeşitliliğine sahip. Ray dolaplar çoğunlukla yatak odalarında tercih ediliyor. Şık bir görünüme sahip olan dolaplar aynı zamanda oda içerisinde alandan tasarruf sağlıyor. Normal dolapların kapağı açıldığı zaman odadaki alan kısıtlanırken ray dolaplar sayesinde oda içerisindeki alan korunmuş oluyor.

Özel Üretim Yerden Tavana Ray Dolap

Albero Raydolap firması olarak özel üretim yerden tavana ray dolap tasarlıyoruz. Dolaplarımızın tasarımı her sezona özel yenileniyor. Farklı modellerde ray dolap tasarımı yaparak bu dolapları yüksek kalitede üretiyoruz.

Yerden tavana olarak tasarlanan ray dolapların en büyük avantajı dolap içindeki yüklük kısmıdır. Dolabın içinde bulunan bu kısım oldukça kullanışlı bir alan oluşturuyor. Yüklük kısmı sayesinde dışarıda görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı dolap içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda yerden tavana dolaplarda asansör askı mekanizması bulunur.

Yerden Tavana Ray Dolap Sistemi

Yerden tavana ray dolap sistemi günümüzde en çok tercih edilen dolap modellerinden oluyor. Alandan tasarruf sağlayan dolaplar yüksek teknoloji imkanları doğrultusunda üretiliyor. Firmamız tarafından üretilen ürünler dekorasyon için de uyumludur. Trend renklerin kullanıldığı dolaplar evinizden alınan ölçülere göre üretilmektedir.

Eğer isterseniz ölçüleri kendiniz alabilir ve firmamıza iletebilirsiniz veya ekibimiz adresinize gelerek dolap ölçülerini almaktadır. Firmamızda bulunan model çeşitliliği arasından tercih edeceğiniz model kısa süre içerisinde üretilmektedir. Üretilen dolap adresinize getirilir ve dolabın kurulumu ekibimiz tarafından yapılır.

Hemen Ara
Navigasyon