Ataşehir Ray Dolap

Ataşehir Ray Dolap

Ataşehir Ray Dolap

Ataşehir Ray Dolap, son zamanlarda en çok rağbet gören dolap çeşitleridir. Kapak sorunun olmaması ve alandan tasarruf edilmesi bakımından raydolaplar diğer dolaplara göre çok daha kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Mobilya, evlerde en dikkat çeken ürünlerdir. Yatak odalarında, mutfaklarda, antrelerde ve banyolarda da raydolaplar sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak raydolapların en avantajlı olduğu alanlar yatak odaları olmaktadır. Dolap kapağının açılma mesafesinin ortadan kaldırılmasına olanak veren raydolaplar ile özellikle yatak odalarında alan sıkıntısı çekenler çok daha kolay bir kullanıma kavuşmaktadır.

İstanbul Ataşehir Ray Dolap İmalatı

İstanbul Ataşehir raydolap modelleri de İstanbul’un Ataşehir bölgesine hızlı teslimat ayrıcalığı ile servis sağlanabilmektedir. Öte yandan İstanbul’un hemen her semtine de her iki yaka da dahil olmak üzere hizmet verilmektedir. Raylı sistemler sayesinde menteşelerin gevşemesi, yerinden çıkması yahut paslanması gibi problemlerin önüne geçilmektedir. İstanbul ataşehir semtinde her mahalleye nakliye hizmetleri ile müşteri odaklı hizmetler verilmektedir.

Kişiye Özel Ray Dolap Tasarımları

Dolap tasarımlarının iç dizaynlarında raf dolaplar, çekmeceler, dolap içi organizerler dahil olmak üzere çok fonksiyonlu olarak imal edilmektedir. Raylı sistemler ile dizayn edilmiş dolaplar garanti süreleri, kaliteli ahşap ve mdf malzemeler ve nitelikli el işçiliği ile son derece dayanıklı dolaplar olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlenecek yahut evini yenileyecek kişiler için oldukça elverişli seçeneklerdir. Raylı sistem ile dizayn edilmiş dolaplar, bir dokunuşla açılabilmektedir. İstanbul ataşehir semtinde evini yenileyecek kişiler için son derece dekoratif bir seçenek olan raylı dolaplar, renk skalası ile de dikkat çekmektedir. Açık renklerden koyu renklere kadar hemen her tonda eskitme, parlak, mat gibi çeşitlerde dolap ahşapları bulunabilmektedir. Beyaz, bej, kahverengi, ceviz, siyah tonları, gri tonları gibi oldukça trend renkler ile koleksiyonlar dizayn edilebilmektedir. Öte yandan kişiye özgü özel ebatlar ve dolap içi fonksiyonlar da son derece rağbet görmektedir. Raylı dolapların kullanım alanı sadece yatak odaları değil, genç odaları, çocuk odaları ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Parmak izi bırakmayan ve kabarma yapmayan son teknoloji ahşapların tercih edilmesi oldukça önem arz etmektedir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek, dayanıklı, kullanışlı, fonksiyonel, şık dolapları tercih edebilirsiniz.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon