Berjerler

Table of Contents

Berjerler

Berjerler Evin giydirilmesi, sizin karakterinizi ve zevkinizi yansıtır. Bunu herkes bildiği için mobilyaların perdeyle uyumuna, perdelerin objelerle uyumuna, her odanın bir bütün içerisinde olmasına, her odanın kendi içerisinde bir kompozisyonunun olmasına çok önem verir. Zevkinize mutlaka ki güvenirsiniz ama bazen döşemesi zor evlerde, iç mimarlarla çalışmak da uygun olabilir. Çünkü ev döşemek tam anlamıyla ince bir iş. Birbirine uyan renkler ve eşyaların dışında, evi kare kare ölçmek, planlarını çıkarmak, en küçük detayı bile atlamadan evi tanımak gerekiyor. Kafa görsellikler oluşturulup, “Şuraya televizyonu, önüne açılır kapanır bir orta sehpa, sehpanın açılan yerlerine denk gelecek şekilde bir köşe koltuk… Güzel olur gibi, değil mi?” hikayeleştirmeleri yapılır durur. Sıra, mobilya seçimine gelir. Gelmesine gelir de, beğendiğin mobilyalar ölçülerine uymaz ya, o zaman yapılan planlı görselleştirmeler, hayaller yıkılır. “E, ne yapacağız şimdi?”. Eğer, mobilyalarda böyle sıkıntılarınız olduysa çözüm kesinlikle berjer. Berjer, hem modern döşemeli evlerin, hem klasik döşemeli evlerin vazgeçilmez mobilyası.

Berjerler

Mobilya seçiminiz ister ağır varaklarda yana olsun, ister spor, ister country tarzdan yana olsun her mobilya takımında berjer koltukların mutlaka yeri vardır. Bu koltukları istediğiniz gibi birbirinden farklı renklerdeki kumaşlarla döşetebilirsiniz. O zevk o kadar size ait ki, ister ağır bir takımın ağırlığını kırmak, ister spor bir mobilya takımını ağırlaştırmak için kullanabilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Ayrıca bu koltukların diğer bir rahatlığı da hantal olmadıkları için, odanın içinde ya da odalar arasında yani nerede bir bütünlük sağlayacaksa ya da nerede ihtiyaç var ise orada kullanabilirsiniz. Ayrıca berjerlerin en güzel tarafı, akşam ve sabah güneşi en güzel alan köşelere ortasına bir masa koyduğunuz zaman sabah çayınız ve akşam kahveniz için keyif köşeniz olabilir. Ya da daha loş bir odanızda, eski pikaplarınızı dinlerken soğuk içeceğinizi yavaş yavaş yudumladığınız, arkada loş ışık katan kadife abajurlarınızla görselliği tamamladığınız başka bir keyif köşesi yaratabilirsiniz. Yani berjer demek bir evin keyfi demektir.

Berjer koltuk almak istediğiniz zaman, firmamız size bu konuda zevkinize uygun berjer seçeneklerini sunmaktan keyif duyacaktır. Kalitesine güvendiğimiz ürünlerimizle birlikte, uygun fiyat avantajını da siz müşterilerimize sunmaktan şeref duyarız. Sizleri, ürünlerimizi görmeniz için önce internet sitemize sonra da showroomlarımıza bekliyoruz.

Fiyat Listemize Göz atmak istermisiniz?

Hemen Ara
Navigasyon