Kozyatağı Giyinme Odası

Kozyatağı Giyinme Odası

Kozyatağı Giyinme Odası

Dolaplar artık hayatımızdan çıkmaya, giyinme odalarına dönüşmeye başladı. Kozyatağı giyinme odası sizi bu trendle buluşturacak tek adres. En şık tasarımları ve gözde giyinme odalarını Kozyatağı giyinme odasında bulabilirsiniz.
Kozyatağı giyinme odaları sizi bu kutu evlere davet ediyor. Dolapların bir oda şeklinde tasarlanarak , ortada yürüme ve hareket alanının da bırakılmasıyla; büyük, küçük hiç farketmez her mekana uygun üretilebilen bu sistemin konforunu Kozyatağı giyinme odasıyla siz de eninize taşıyın.

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odaları sizi hem ortada duran dolapların karmaşasından kurtaracak hem de sahip olduğunuz bütün giysileri bir arada görebileceğiz bir konforu ayağınıza getirecek. Ne nerede diye kafa karışıklığına son. Kozyatağı giyinme odası
bu konuda sizi özgürlestirmeye her daim hazır beklemektedir.
Giyinme odaları, genel anlamıyla dolaplardan tasarlanan bir odadır. Bu odanın içini istediğiniz şekilde dizayn ederiz. Kozyatağı giyinme odalarına gelerek , giyinme odaları konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Kendinizi devasa aynaların olduğu, parlak ışıklar altında, bütün kıyafetlerinizin ve aksesuarlarınız karşınızda, size hizmet etmek için bekledikleri, sihirli bir odada hayal edin. Her şey elinizin altında. Sadece elinizi uzatın yeter. İşte bu sihirli odanın anahtarı Kozyatağı giyinme odasında.
Kozyatağı giyinme odasına gelerek siz de bu sihirli kutulara sahip olabilirsiniz. Evinizdeki herhangi bir bölümü, koridorunuzu veya çatı katınızı istediğiniz tarzda bir giyinme odasına dönüştürebilirsiniz. Kozyatağı giyinme odaları bu konuda size yüzden fazla seçenek sunarak seçimlerinize ışık olur. Giyinme odanız için aradığınız her şey Kozyatağı giyinme odasında. Gelin sizi klasiklikten modernliğe taşıyalım. Her yere döşdiğiniz dolapları devasa bir giyinme odasına dönüştürelim. İzin verin Kozyatağı giyinme odası bu sihirli dokunuşu sizin için yapsın.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ve gösterdiğimiz gayretten ötürü sonuçtan asla pişmanlık duymayacak ve ray dolap sistemini tüm yakınlarınıza önereceksiniz. Eminiz ki estetikten ziyadesiyle anlayan sizler giyinme odalarınıza verdiğiniz bu üstün önemin sonucunda kesinlikle tercihinizi bu yönde kullanacaksınız. Seçimlerinize ve muhakkak standartlarınıza da yansıyacak olan bu değişim ufkunuzu genişletecek evinize sizi bağlayacak ve saatlerce ne giyeceğim düşünmekten sızı kurtaracaktır. Etekleriniz, gömlekleriniz ve pantolonlarınız için özel bölümleri mevcut olup kıyafetleriniz doğru yere doğru şekilde asıldığı taktirde asla ütüsü bozulmayacak ve size hazır giyim imkanı sunacaktır.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçin

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A

Telefon: +90 216 399 49 15

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon