Sehpalar

Sehpalar

Sehpalar oturma odaları ve salonlarımızda oturma gruplarımızın olmazsa olmaz parçalarıdır. Sehpalar mobilyalara uygunluğu ile hem çok şık bir parçadır hem de çok kullanışlıdır. Mağazamızda hem mobilyalarınıza, hem ihtiyacınıza ve hem de bütçenize uygun bir sehpa mutlaka bulursunuz. Her zevke uygun sehpa tasarımlarımız mevcuttur.

  Klasik sehpa modelleri:

Klasik mobilyalara uygun klasik sehpa modellerimiz mevcut olup ihtiyaca uygun daha fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Mağazamızda bütçenize uygun olarak değişik model ve renklerde klasik sehpalar mevcuttur. Klasik model sehpalar tek veya takım olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

Masif sehpa modelleri:

Sehpa tasarımlarımız renkli kaplamalı olduğu gibi masif malzeme ile de üretilmiştir. Zevkinize ve bütçenize uygun olarak şık, modern ve fonksiyonel masif malzemeden yapılmış sehpalarımız mevcuttur.

Fiskos sehpa modelleri:

Yıllardır hayatımızda olan ve artık bir klasik haline gelmiş olan fiskos sehpa modellerimiz oldukça zengin olup her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur. Modern bir tasarıma sahip olan fiskos sehpalarda içeceğiniz kahveler ile günün yorgunluğunu atmak çok daha zevkli olacak.

Orta sehpa modelleri:

Orta sehpa modellerimiz de çok özel tasarlanmıştır. Orta sehpa modellerimizin bazılarında zigon parçalar olup daha fonksiyonel hale getirilmiştir. Bu modeller ile hem orta sehpa hem de zigon sehpa ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız. Ayrıca çeşitli şekillerde tasarlanmış zigon sehpalar birleştirilerek orta sehpa şeklini almakta ve daha fonksiyonel hale gelmektedir.

Modern sehpa modelleri:

Sehpa modellerimiz içinde oldukça modern tasarımlar mevcuttur. Her türlü sehpa çeşidinin klasik tasarımları olduğu gibi rengarenk modern tasarımları da mevcuttur.

Takım sehpa modelleri:

Takım sehpa modellerimiz de çok farklı tasarımlara sahiptir. Dilerseniz aynı boyda sehpalardan oluşmuş takımları, dilerseniz büyüklü küçüklü sehpalardan oluşmuş takımları seçebilirsiniz. Takımları oluşturan sehpalar rengarenk veya tek renk olarak tasarlanmıştır.

Zigon sehpa modelleri:

Zigon sehpa modellerimiz çeşitli ebatlarda, iç içe geçtiklerinde değişik şekiller oluşturan ve rengarenk veya tek renk olarak tasarlanmıştır.

Tüm sehpa modellerimiz özgün tasarımlara sahip olup evinize, zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olarak satışa sunulmaktadır.

2019 Tasarımı olan yeni modellerimizle sizde modayı yakından takip edin.

Sehpalar

Firmamızın bir diğer uzmanlık alanlarından olan sehpalar, tarafımızca üretimi ve satışı yapılan mobilyalardan biridir. Sehpa üretimi konusunda ciddi bir deneyimi bulunan firmamız, evinizin dekor seviyesini arttıracak modellere ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra kendi zevkinize özel sehpaların üretimini de Albero Raydolap firmamızda yaptırabilmenizin önünde hiçbir engel bulunmamaktadır. Bize dilediğiniz tasarımı anlattığınız andan itibaren ekibimiz çalışmalarına başlamaktadır.

Tam olarak anlattığınız gibi bir sehpa imalatı yapılmakta ve bu durumda tasarım konusunda mağduriyet yaşamanız önlenmektedir. Sehpaların ev dekorasyonu için oldukça önemli olduğu unutulmamalıdır. Bundan dolayı dekorasyonun tamamlayıcı unsuru olan sehpaların uzman firmalarca üretilmesi önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Albero Raydolap da sehpa üretimi konusunda sizlere gereken yardımı sağlamaktadır.

Özel Sehpa Tasarımları Yapan Firma

Albero Raydolap, klasikleşmiş tasarımları aşarak özel sehpa tasarımları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Daha modern ve daha kullanışlı yapısıyla dikkat çeken sehpalarımız, her eve uygunluk göstermektedir. Bilindiği gibi her sehpa her evin dekorasyonuna uymamaktadır. Firmamız da evinizin dekorasyonuna göre İstanbul sehpa üretimi yapabilmektedir.

Kullandığımız malzemelerin yüksek kalitede olması ve bu malzemelerin uzman ustalarımız tarafından işlenmesi de ortaya güzel bir tasarımın çıkacağına işarettir. Sehpa imalatı yapan firma arayanlar, bizi arayarak kendilerine en uygun sehpayı rahatlıkla üretebilmektedir. Üstelik üretim kısa süre içerisinde tamamlanarak üretilen sehpa adresinize gönderilmektedir. Üretim ve gönderim esnasında da hiçbir aksilikle karşılaşılmamaktadır.

Özel Tasarım Sehpaların Fiyatları

Özel tasarım sehpa fiyatları, satışını yaptığımız standart sehpaların fiyatlarından daha farklı olmaktadır. Özel tasarım sehpalar da fiyat konusunda kendi içlerinde ayrılmaktadır. Çünkü özel tasarım ve üretim dediğimiz mesele, kişinin zevkine bağlıdır. Dolayısıyla hiçbir özel üretimin fiyatı aynı değildir. Albero Raydolap, İstanbul sehpa fiyatları konusundaki avantajını her daim vurgulamaktadır. Uygun fiyatlardan satış yapmayı hedefleyen firmamız, bütün bütçelere uygunluğuyla bilinen nadir firmalar arasındadır.

Elbette Albero Raydolap’ta yüksek fiyatlı sehpalar da bulunmaktadır. Bu durumlar, her kesime hitap etmeyi hedeflediğimizi kanıtlamakta ve firmamızın işine verdiği değeri de nitelemektedir. İstanbul sehpa tasarımı ücreti konusunda güvenilebilecek bir firma aranıyorsa, zaman kaybetmeden firmamız aranmalıdır. Albero Raydolap, fiyat ve tasarım konusunda her türlü desteği sağlamakta ve sehpalarınızı yüksek kaliteli malzemelerle üretmektedir.

Sehpa İmalatı Kaç Gün İçerisinde Tamamlanır?

İstanbul sehpa imalatı, farklı süreçler içerisinde değerlendirilmektedir. Her sehpanın imalat süresi aynı olamamaktadır. Sonuç olarak tasarımlar ve sehpadaki işçilikler her zaman birbirinden farklı olmaktadır. Albero Raydolap ise hızlı hizmet sağlamayı hedeflediğinden bütün işleri kısa süre içerisinde tamamlayabilmektedir. Sehpa üretimi;

  • Tarafımızla iletişime geçmenizle başlamaktadır.
  • Ardından dilediğiniz tasarım ve kullanmamızı istediğiniz malzemelerin kalitesi tarafımıza iletilmektedir.
  • Firmamız, istekleriniz doğrultusunda imalata başlamaktadır.
  • Ustalarımızın ince işçiliğiyle birlikte üretim süreci kısa sürede tamamlanmaktadır.
  • İmalatı tamamlanan sehpalar, adresinize gönderilmektedir.

Görüldüğü gibi üretim aşamaları bu maddelerden ibarettir. Bütün bu aşamaların olabilecek en kısa süre içerisinde tamamlanacağı da unutulmamalıdır.

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon