SEHPALAR

Sehpalar

Sehpalar oturma odaları ve salonlarımızda oturma gruplarımızın olmazsa olmaz parçalarıdır. Sehpalar mobilyalara uygunluğu ile hem çok şık bir parçadır hem de çok kullanışlıdır. Mağazamızda hem mobilyalarınıza, hem ihtiyacınıza ve hem de bütçenize uygun bir sehpa mutlaka bulursunuz. Her zevke uygun sehpa tasarımlarımız mevcuttur.

  Klasik sehpa modelleri:

Klasik mobilyalara uygun klasik sehpa modellerimiz mevcut olup ihtiyaca uygun daha fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Mağazamızda bütçenize uygun olarak değişik model ve renklerde klasik sehpalar mevcuttur. Klasik model sehpalar tek veya takım olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

Masif sehpa modelleri:

Sehpa tasarımlarımız renkli kaplamalı olduğu gibi masif malzeme ile de üretilmiştir. Zevkinize ve bütçenize uygun olarak şık, modern ve fonksiyonel masif malzemeden yapılmış sehpalarımız mevcuttur.

Fiskos sehpa modelleri:

Yıllardır hayatımızda olan ve artık bir klasik haline gelmiş olan fiskos sehpa modellerimiz oldukça zengin olup her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur. Modern bir tasarıma sahip olan fiskos sehpalarda içeceğiniz kahveler ile günün yorgunluğunu atmak çok daha zevkli olacak.

Orta sehpa modelleri:

Orta sehpa modellerimiz de çok özel tasarlanmıştır. Orta sehpa modellerimizin bazılarında zigon parçalar olup daha fonksiyonel hale getirilmiştir. Bu modeller ile hem orta sehpa hem de zigon sehpa ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız. Ayrıca çeşitli şekillerde tasarlanmış zigon sehpalar birleştirilerek orta sehpa şeklini almakta ve daha fonksiyonel hale gelmektedir.

Modern sehpa modelleri:

Sehpa modellerimiz içinde oldukça modern tasarımlar mevcuttur. Her türlü sehpa çeşidinin klasik tasarımları olduğu gibi rengarenk modern tasarımları da mevcuttur.

Takım sehpa modelleri:

Takım sehpa modellerimiz de çok farklı tasarımlara sahiptir. Dilerseniz aynı boyda sehpalardan oluşmuş takımları, dilerseniz büyüklü küçüklü sehpalardan oluşmuş takımları seçebilirsiniz. Takımları oluşturan sehpalar rengarenk veya tek renk olarak tasarlanmıştır.

Zigon sehpa modelleri:

Zigon sehpa modellerimiz çeşitli ebatlarda, iç içe geçtiklerinde değişik şekiller oluşturan ve rengarenk veya tek renk olarak tasarlanmıştır.

Tüm sehpa modellerimiz özgün tasarımlara sahip olup evinize, zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olarak satışa sunulmaktadır.

2019 Tasarımı olan yeni modellerimizle sizde modayı yakından takip edin.

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon