Sürgülü Kapaklı Dolap

Sürgülü Kapaklı Dolap

Sürgülü Kapaklı Dolap

Sürgülü kapaklı dolap, ismini kapağından alır. Kapağın oluşturulan bir ray sistemine oturtularak açılması sağlanmıştır. Bir kapakla hayatımız nasıl değişti bir bakalım.

Dolap kapaklarındaki sürgü dolabın daha kullanışlı ve fonksiyonel olmasını sağlamıştır. Dar mekanlara mükemmel çözüm olmuştur. Mekanların daha ferah ve daha geniş olmasına olanak sağlamıştır. Ve de mekanlardaki kullanım alanını genişletmiştir. Dolap kapağının açılma şekli , yani kapağın sürgüye oturtulması basit gibi gelebilir ama sağladığı fayda gözle görülür derecede büyüktür.

Sürgülü kapaklı dolap kolayca süzülerek bize kolaylıklar sunuyor. Sürgülü kapaklı dolaplar gömme şeklinde de özel olarak tasarlanabilir. Standart olarak da firmamızda bulabilirsiniz.

Hayatı sürgüye oturtun siz de bu kolaylığı yakalayın. Albero ray dolap size tüm bu kolaylıkları kolayca sağlar .

Geniş Seçenek Yelpazesi – Albero  Sürgülü Dolap Sistemleri

Dolaplarınızın kapaklarını raylı veya açılır kapanır modellerimizden seçebilirsiniz. Odanızın şekline ve büyüklüğüne göre en işlevsel olan modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. Gardıroplarınızın, etajerlerinizin, giyinme odalarınızın, banyolarınızın veya salon dolaplarınızın kapaklarını kullanıma ve alana en uygun şekilde tasarlıyoruz. Kapaklarımızda melamin, lamine cam, ayna, lake, laminat, ahşap kaplama veya duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna, duvar ve zemin renginize uygun yüzlerce renk seçeneği içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Düz renkli, desenli, veya duvar kağıdı kullanılarak tasarlanan dolap kapaklarımız evinize çok şık bir görünüm katacaktır.

Bir telefon kadar yakınız telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15

Sürgülü Kapaklı Dolap Sağlam ve Kaliteli Ürünler

Albero Ray Dolap markasıyla sunduğumuz hizmet sadece şıklık ve görsellik üzerine kurulu değildir. Aynı zamanda dolap kapaklarımız sağlamlığıyla da gönlünüzü fethedecek. Dolaplarımızda ve dolap kapaklarımızda maliyeti düşürmek adına hiçbir şekilde kalitemizden ödün veren malzemeler kullanmamaktayız. Kapak aksesuarları ve bağlantı elemanlarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun olup Almanya, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve İtalya gibi Avrupa ülkelerinden temin edilmektedir. Amacımız seçtiğiniz veya tasarladığımız ürünü en uzun süre, zevkle ve de memnuniyetle kullanmanızdır.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon