Bazalar

Bazalar

Bazalar siz değerli müşterilerimizin hayat standartınızı ve konforunuzu en üst seviye gerçekleştirmek için uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vermekteyiz. Geçmişteki tecrübelerimizin ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Peki neden baza? Bazalar genelde 2 parçadan oluştukları için taşıma kolaylığı sağlar, montaj kolaylığıyla size yük olmaz, iç kısımlarındaki metal iskelet size güven verir ve sağlamlık katar, sandıklı ve çekmeceli olmaları evinizde ergonomi oluşturur ve en önemlisi bazaların mekandan daha fazla faydalanmayı sağlayan işlevsel yönleri vardır.

Bazalar için doğru adres – Albero Ray Dolap

Baza ve Başlık Modellerinde  alt ve üst kasada E-1 kalitesinde 1. sınıf suntkalemden üretilmektedir. Böylelikle uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz tasarımlar oluşturmaktayız. Elektrostatik fırın boyalı metal aksesuarlarla göz alıcı şıklığa kavuşturuyoruz. Baza ve baza başlıklarımız toza ve inatçı kirlere karşı özel 1. sınıf dayanıklı kumaşlarla kaplanmakta ve bazalarımızın geniş iç hacmi size ayrıca extra kullanım alanları sağlamakta. Hem dinlemek ve yorgunluğunuzu atmanız için tasarlanmış hem de bazalarımızın altında yer alan extra kullanım alanlarıyla evinizdeki birçok eşyayı saklayabileceğiniz özel bir bölüm sağlanmıştır. Bazalarımızda 1 mm et kalınlığında profiller kullanılmaktadır. Yanlar karton ve sünger ile izoleli kapak dengesi için de sınır armadası ekli şekildedir. Baza kapağını kaldırdığınızda oluşabilecek herhangi bir tehlikeye mahal vermemek içinse kapaklara emniyet kilidi konulmuştur. Aynı şekilde ağır yükte kiloları rahat bir şekilde taşıyabilmesi ve konulduğu zemini çizmemesi için 4 adet sert ama çizmez plastikten özel üretim ayaklarla desteklenmiştir. Ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmakla kalmayıp tam 3 yıl boyunca şartsız koşulsuz firma garantisi kapsamı altına alınmakta ve sizlerin hakkını en üst seviyede korumaktayız. Ürünlerimiz bu kapsamda TSE ve ISO 9001 kalitesinde üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini her çeşit ürünümüzle yıllardır kendisine ilke edinen firmamız baza ve baza başlıkları konusunda da her türlü fabrikasyon, montaj ve üretim hatalarına karşı ürünlerini sigortalatmıştır ve bire bir değişim yapmaktadır. Firmamız ürünlerini kalite, estetik ve konfor kombinasyonu anlayışı ile üretmekte ve siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunmaktadır.

Baza ve Başlık Modelleri denilince akla Albero Ray Dolap Gelir…

Fiyat listemize göz attınız mı?

Hemen Ara
Navigasyon