Göztepe Ray Dolap

Göztepe Ray Dolap

Göztepe Ray Dolap Ürünleri

Göztepe ray dolap imalatında fiyatın belirlenmesini etkileyen dolap büyüklüğü, dolaptaki kapak modelleri, dolapta yer alan aksesuar ve çekmeceler; aynı zamanda dolabın dış çevreden nasıl görüneceğini de etkiler. Dolabın imalatında doğrudan herhangi bir metrekare fiyatı bulunmaz fakat giysi dolabı, eşya dolabı gibi farklı dolap tipleri de fiyatın içeriğinde yer alır; zira bu tip dolaplarda askılık, raf gibi birbirinden ayrı malzemeler bulunabilir.

Dolap fiyatlarının belirlenmesinde teslim süresi, tasarım farklılığı da rol oynar; çünkü dolap imalatında standart ya da özel üretim şeklinde iki farklı seçenek bulunur. Standart ölçülerin yanında tamamen özel üretime uygun ölçüler, dolap tasarımları yer aldığından bu tip siparişlerde ekstra işçilik sergilenir.

Dolabın Tasarlanması

Göztepe ray dolap tasarımında kişiye özel ürün talep edildiği zaman konuyla alakalı olan mimarlar durum için gerekli çalışmayı tertip edip onay süreciyle yakından ilgilenir; şayet mevcut üründe arzu edilmeyen bir görsel varlık varsa duruma göre tekrar çalışma düzenlenir. Mimari tasarımın oluşmasıyla ekiplerin dolabın yer alacağı alana özel keşif gerçekleştirmesi bir olduğundan evin hangi alanında kullanılacaksa o alana özgü ihtiyaç tespiti yapılır; böylece dolabın işlevsel yetilerini tam manasıyla yerine getirmesinin önü açılmış olur.

Servis işinde başlangıç olan keşif çalışmasında belirli bir ücret alınabilir; fakat dolap imal edildikten sonra başta alınan keşif ücreti dolabın genel maliyetinden düşülür. Bu durum üreticinin kendisini koruma, vakit kaybetmeden çalışma arzusu adına tatbik edilir; tabi bu sırada işin uzmanlarınca evdeki diğer mobilya ihtiyaçlarına özel görüşme de sağlanır.

Dolabın Teslim Edilmesi

Göztepe raydolap, siparişi aldıktan aşağı yukarı 1 hafta sonra yepyeni ürünü teslim eder; fakat bu süreçte tasarlanan mimari yapının onaylanması, kabul edilmesi ve son teklifin değerlendirilmesi gerekir. Böyle bir çalışma başarıyla gerçekleşirse dolabın monte edileceği zamandan birkaç gün evvel taraflar arasında görüşme yapılır. Sonuç olarak dolabın başarıyla teslim edilmesi, tam arzu edilen şekilde kullanılması sağlandığından 3 yıla kadar çıkan garanti süresi de kendisini tekrarlar. Tabi dolabın bakımı adına da firma yetkilileriyle iletişime geçilerek bazı taleplerde bulunulabilir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon