Kartal Ray Dolap

Bostancı Ray Dolap

Kartal Ray Dolap Ürünleri

İnsanların yaşam tarzı değiştikçe hayatlarındaki ihtiyaçların nitelikleri de değişmektedir. Bu değişimler evlerimize de yansımaktadır. Evlerimiz eskiye göre daha farklı mobilya ve ihtiyaç malzemeleriyle doldurulmuş bir haldedir. Bu haldeki evlerimizde kullandığımız eşyalarda da pratik yöntemlerle çözüm yollarına ulaşılmış ve bu fikirler tasarlanarak evlerimize mobilya ev eşyası olarak girmiştir. Bu farklı seçeneklerden biri de raylı dolap sistemidir. Bu konuda tasarım ve üretim yapan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Raydolap olarak üretim yapmakta olan firmalar bu ürünün kullanım alanlarını her geçen gün farklı modellerle artırmaktadırlar. Kartal albero raydolap hizmeti konusunda Albero Raydolap en iyi firmalardan biri olarak üretimlerine devam etmektedir. Raydolap ilk olarak yatak odalarında gardırop olarak kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra evin diğer bölümlerinde vestiyerde, mutfak dolabında olmak üzere kullanım alanları artmıştır.

Kartal Albero Ray Dolap Farkı

Raydolap a evlerimizde oldukça büyük kolaylıklar getirmiştir. Öncelikle dolaplarımızda yer alan bu sistemde dolabın kapısı içten dışa doğru açılıp kapanmıyor dolap içindeki raylı sistemle hareket ettirilerek kapak sürgülü bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Bu konuda evlerimizde mekanların daralması sebebiyle dolap kapılarının açılıp kapanmamasının da önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu raylı sistem raydolabın içindeki aparatlara da konulmuş ve dolabın kullanımında pratik bir sistem sağlanmıştır. Ray üzerinde kaydırılarak hareket ettirilen kapak sistemi mutfak dolaplarında, çocuk ve genç odalarında, vestiyer kapaklarında olmak üzere pek çok yerde artık kullanılmaktadır. Kartal Ray dolap denildiğinde ilk akla gelen Albero Ray dolap firmasıdır, İstanbul’da tüm semtlere hizmet vermektedir.

Kartal Ray Dolap Fiyatları

Kartal raydolap araştırması yapptığınızda Albero Raydolap firmasının, fiyatlarını incelediğiniz zaman oldukça uygun fiyatlarda olduğunu görürsünüz. Yüksek kaliteli malzemeler ve uzun süreli kullanım garantisi veren firmamız bu kaliteli işlerin karşılığında oldukça uygun bir fiyat teklifi vermektedir. Bu konuda da müşterilerine seçenekler sunan firmamız kalite konusunda farklı seçenekler ve farklı fiyatlarla müşteriye seçenekleri sunup müşterinin tercihine göre üretim ve monte işini yapmaktadır. Her bütçeye uygun seçenekler oluşturulup bu seçenekleri müşterinin isteğine göre değiştirebilmektedirler. Bu konuda kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım tercih etmek de çok çok yüksek bir fiyata gelmemektedir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon