Özel Tasarım Giyinme Odası

Özel Tasarım Giyinme Odası

Özel Tasarım Giyinme Odası Firmalar tarafından yapılan pek çok farklı tasarım, özellikle müşterilerin istekleri ve daha önceden firma tarafından yapılmış müşteri analizleri sayesinde yüksek bir ihtimalle doğru bir tasarım olmaktadır. giyinme odası modelleri incelemek üzere gelen bir müşterinin baktığı ilk şey içerisindeki rafların, askıların veya bölmelerin kendisi için yarayıp yaramadığıdır. Genellikle yaramayan ancak yine de alınan giyinme odası sistemleri genellikle pek umulduğu gibi çıkmamakta ve külfet oluşturmaktadır. Bu durumu en aza indirmek adına özellikle giyinme odası için Albero ray dolap tarafından özel tasarım giyinme odaları oluşturulmaktadır. Bu tasarımların içerisinde öncelikle keşif hizmetleri ve uzunluk, genişlik ve derinlik değerlerinin belirlenmesi gelir.

Bunlar belirlenmeden özel bir tasarıma başlamak risklidir. Çünkü her ne kadar müşteri bu ölçüleri ölçmüş olsa bile ustaların ve deneyimli elemanların ölçmesi daha mantıklı olacaktır. Daha sonra oluşturulacak proje ile bir mimarın müşteriyle birlikte tasarımı yapması ve iç dizaynına bilgisayar ortamında karar vermesi işleri oldukça hızlandırdığı gibi giyinme odası  modelleri bilgisayar ortamında daha net bir şekilde görülebilmektedir.

Özel Tasarım Giyinme Odası Çeşitleri

Özel Tasarım Giyinme Odası yaparken bu özel tasarımın bitmesiyle  giyinme odası fiyatları ortaya çıkmakta ve kullanılan malzeme ve ölçüler de bunda etkili olmaktadır. Bilgisayar destekli üretim yapıldığından dolayı da tam istenilen parçaların fabrikasyon işlemi yapılır ve bunlar daha sonra nakliye sırasında taşınarak montaj elemanlar vasıtasıyla kurulumu gerçekleştirilerek hazır hale getirilir. Burada önemli olan bir nokta da ray dolaplar üretim aşamasında herhangi bir el değme işlemine maruz kalmamalıdır. Bunun nedeni de yıpranma ve yorgunluk durumunun malzeme üzerinde bertaraf edilmesi gerekliliğidir.

Kurulum yapılmaya başlamadan önce başlayan yorgunluk direkt olarak ray dolabın ömrünü etkilemektedir. Albero ray dolap tüm bunları düşünerek bir tasarım yapmakta ve üretimi başından itibaren sıkı denetim altında tutarak herhangi bir olumsuz duruma geçit vermemektedir. Olumsuz oluşan bir durumda direkt olarak ekiplerin hizmet vermesi ve yerinde sıkıntının çözülmesine önem verilmektedir. Müşteri odaklı olarak çalışan servis elemanları ve montaj elemanları sayesinde herhangi bir olumsuz durum net bir biçimde çözülmekte ve ray dolap fiyatları içerisinde ekstra ücret alınmamaktadır.

Özel Tasarım Giyinme Odası yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon