Masko Ray Dolap Fiyatları

Yerden Tavana Ray Dolap

Masko Ray Dolap Fiyatları

Masko raydolap fiyatları, standart bir şekilde metrekare üzerinden belirlenmez; çünkü dolap içinde birbirinden farklı kalıplar, tasarım seçenekleri ya da belirtilenlerin türevinde uygulamalar gerçekleşebilir. Ray dolap maliyeti hakkında haberdar olmak için öncelikle aklınızdaki ölçüleri görevli personele söyler; daha sonra da daha incelikli bir şeyler öğrenmek adına evinize keşif gezisi yapacak olanları beklemeye koyulursunuz. Keşif çalışması, bir miktar servis ücreti karşılığında olurken şayet dolap çalışması gerçekleştirilirse daha öncede ödenmiş olan servis ücreti genel fiyattan düşürülür.

Masko Ray Dolap Fiyatları

Masko raydolap teslimatı en uzun vadede 8 haftayı bulabilir; fakat ekstra bir durum çıkmadıktan sonra daha kısa süre içinde dahi yerine ulaşır fakat dolabın teknik özelliklerinin de bu hususta önemli olduğunu unutmadan hareket etmek gerekir.

Masko ray dolap, teslimatından 3 yıl sonrasına değin belirli garanti servisleriyle güvence altına alındığı için rahatlıkla kullanılabilir; zira dolabın ahşap malzemesinde ya da metal aksanında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar ilgili görevliler tarafından çözüme kavuşturulur.

Tasarım Seçenekleri ve İhtiyaç

Dolap tasarımında dolabın kullanılacağı alandaki mimari özeliklere uygun tasarım ya da renk seçenekleri arasından optimal olanları tercih edilir; fakat bu esnada görevli mimarlar tarafından hayalinizdeki dolabın tasarlanması adına gerekli tüm çaba yerine getirilerek sizlere sunulur.

Dolap tasarımında kullanılan malzemenin kalitesi, aynı oranda fiyatın artmasına da sebebiyet vereceği için bunun bilincine vararak hareket etmeniz ve sizin için uygun seçeneği belirlemeniz gerekir. Giysi rafları, kapanır ya da otomatik kapaklar ve bunlara benzer birçok tasarım farklılığına sahip olacak dolaplara işinde uzman personel dahilinde ulaştığınız zaman dolabın uzun ömürlü kullanımı da mümkün olur.

Raydolap imalatında hizmet alabileceğiniz birçok firma bulunmasına rağmen her firmanın birbirine yakın kalitede işçilik ürettiğini düşünmeniz hata olur; dolayısıyla ön bir araştırmadan hareket ederek kara vermeli, gerekli sertifikasyonlara muhakkak göz atmalısınız. Ray dolap, genel şekliyle bir markayı ifade etmesine rağmen aynı zamanda bir dolap türüne de karşılık gelir; zira önceden bahsedildiği gibi bu tip dolapları yapan birçok firmayı rahatlıkla görebilirsiniz. Firmamız bu kapsamda en kaliteli ürünü sizlere sunmaktan onur duyar

Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16

 

 

Hemen Ara
Navigasyon