Setler

Setler

Setler

Setler, Kendinize en uygun baza ve başlık setlerini firmamızda, çok uygun fiyata bulabilirsiniz.
Evlerimiz artık o klasik havadan çıkıp, modernlige hatta özgünlüğe doğru ilerliyor. Nasıl mı? Tabi ki kendi istediğiniz eşyaları biraraya getirerek. Mesela yatak odanızda; yatağınızı ayrı olarak , dolabınızı da ayrı ve komidinlerinizi de ayrı olarak alıp, odanızdaki uyumu ve bütünlüğü bozmadan dekore edebilirsiniz. Alın size uygun baslık ve baza setini de dekora oturttunuz mu tamam.. Tabi ki kendi zevkinize uygun dekore ettiğiniz bu oda size daha çok zevk verecektir. Burada yaratıcılığınızı konuşturmuş, kendi zevkinizi de ortaya koymuşsunuzdur.
Bu zevki ortaya koyarken elbet gözden kaçırılmaması gereken noktakar vardır. mesela başlık ve baza setlerinde dikkat etmeniz gereken, başlığın ve yatağın birbiriyle uyumlu olmalarına dikkat etmelisiniz. Odadaki dekora da bütünlük sağlıyor olması lazım..Ayrıca bazanın ve başlığın sağlam olmasına ve bazayı açıp, kapatan mekanizmanın güvenli olması da dikkat edilmesi gereken önemli bir detaydır. Bazanın boyu da eşyaları muhafaza edeceği tarzda olmalıdır.
Evlerimiz bizim kalelerimiz. Yaşamımızın ilk başladığı yer. Ve, en çok biz olan yer. Bu yüzden evlerimiz özeldir. En çok biz olan yerdir. Albero ray dolaba gelin, onlarca yatak ve baza setlerimiz arasından kendinize en uygun modeli seçin. Yasamınızın aktıgı bu özel yere beraber dokunalım. Albero ray dolap. Kendinizden en özel parçaları bulacağınız tek adres.
Peki bu özel parçalar arasındaki yatağımız daha nasıl fonksiyonel hale gelir? Yatak olmanın dışında bize daha nasıl hizmet edebilir? Tabi ki geniş hacimli bir depolama alanı sunarak. Bu da sandıklı olmasıyla mümkün olur.. Değil mi! Her buluş insanoğlunun ihtiyacına göre ortaya çıkıyor. Bazalar şu dönemin süper kahramabları gibi. Her türlü eşyanızı içinde rahatça muhafaza edeçeğiniz bir sandık görevi görevi görüyor adeta. Siz de hayatınızın bu süper kahramanıyla tanışmak istiyorsanız albero ray dolabın baza başlık set ikilisini ziyaret edin. Onlarca seçenek içinden kendinize en uygun olanı alın.
Baza ve başlık setinizi alırken odanızdaki dokuya dikkat etmelisiniz. Bütünü bozmadan. Kendi kalelerinizi inşa ediyorsunuz. Yatak deyip geçmeyin. Baza ve başlık setlerini istediğiniz renk ve modelde, boy ve genişlikte yaptırabilirsiniz. Tabi firmamızda standart yatak ve başlık setlerimiz de mevcut. İster tek kişilik, işte çift kişilik yatak ve baza setkerini bulabilirsiniz.
İstediğiniz model ve ölçülerde, istediginiz kalitede, özel yapım baza ve başlık setkeri sipariş üzerine tasarlanır. Ücretsiz montaj ve taşıma ile evlerinize teslim edilir. Size de kalelerinizde keyif sürmek kalır. Albero ray dolaba gelin, kalelerinizi birlikte siz özel dekore edelim. Yatak deyip geçmeyin. Bir yatak nasıl daha fonksiyonel olur gelin beraber baza ve başlık setlerimizde görelim.

Bize Ulaşın

Fiyat Listemiz

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon